У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Лілія Гриневич: «Наша мета – хороша освіта в усій Україні» 

Лілія Гриневич: «Наша мета – хороша освіта в усій Україні»
Архів новин

Під час прес-конференції на тему «Особливості вступної кампанії-2016» Міністр освіти і науки торкнулася питань результатів ЗНО за областями та планів Міністерства щодо покращення якості освіти в Україні.

Зокрема, за результатами зовнішнього незалежного оцінювання цього року найбільша кількість абітурієнтів з максимальними балами була в місті Києві (65 дітей), а також Львівській (37), Дніпропетровській та Харківській області (по 16 чоловік).

Загалом же по всій Україні 200 балів за ЗНО отримало 258 чоловік, серед який семеро здобули максимальний результат одразу з двох предметів.

Тим не менш, Лілія Гриневич наголосила, що до таких рейтингів необхідно ставитись із обережністю, бо у великих містах, де й було найбільше високих результатів, розташована велика кількість спеціалізованих закладів освіти.

Окремо Міністр наголосила на «очевидній різниці» в якості освіти в містах і селах. Для виправлення ситуації, що склалася, МОН планує створити мережу опорних шкіл.

«Нас дуже турбує, що зараз, за результатами ЗНО, діти з села мають в 10 раз менші шанси скласти успішно тестування з іноземної мови. Це означає, що діти з села не мають рівного доступу до вищої освіти у порівнянні з дітьми з міста», – зазначила Лілія Гриневич.

Згідно з ідеєю концепції опорних шкіл, туди звозитимуть дітей, що навчаються в малокомплектних школах. При цьому початкової школи це не стосуватиметься: діти 1-4 класів здійснюватимуть навчання якомога ближче до дому.

Таким чином, більша кількість учнів середньої та старшої школи зможе отримати доступ до якіснішого обладнання, а опорні школи буде забезпечено хорошими вчителями.

Згідно з планами МОН, з 1 вересня по всій Україні функціонуватиме 204 опорні школи, до складу яких увійде 643 філії.

Новини за темою:
  • Сьогодні Лілія Гриневич разом із послом КНР відкриють лінгафонні кабінети у Київській гімназії східних мов №1
  • Хорошо забытое старое. На пробном тестировании ВНО использовались тесты прошлых лет?
  • ВУЗы Украины зачислили на обучение абитуриентов с "двойками" по профильным предметам
  • 27 февраля в ООН отметят 200-летия Т.Шевченка
  • В Виннице на улице школьник нашел патроны
 13.07.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина