У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У перший день вступної кампанії було подано майже 100 тисяч заяв 

У перший день вступної кампанії було подано майже 100 тисяч заяв
Архів новин

Згідно із статистикою ДП «Інфоресурс», що забезпечує роботу Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО), 11 липня було подано всього 99937 вступних заяв від абітурієнтів.

При цьому більшу частину заяв було подано в електронному вигляді, оскільки, згідно із цьогорічними правилами вступу, цьогорічна вступна кампанія проводиться в електронній формі.

Так, з-поміж 51926 електронних заяв було подано: 47934 заяви – на здобуття бакалавра; 3574 заяви – на магістратуру; 5859 заяв – на спеціаліста.

Частина абітурієнтів – деякі категорії пільговиків, вступники на освітньо-кваліфікаційні рівні «молодший спеціаліст» (повністю), «магістр» та «спеціаліст» (за більшістю спрямувань) – подавали заяви в паперовій формі, що пов’язано з особливостями ресурсу «Подання заяв в електронній формі». Тим не менш, дані про цих вступників також заносились до ЄДЕБО, але вже членами відбіркових комісій вищих навчальних закладів.

Серед 48011 паперових заяв, поданих 11 липня, було подано: 5306 – на бакалаврат; 7441 – на магістратуру; 5441 – на спеціаліста; 29823 – на молодшого спеціаліста (на нього документи можна було подавати лише в паперовій формі).

Також МОН повідомляє, що через великий наплив абітурієнтів система тимчасово не функціонувала, і закликають не поспішати з поданням заяв.

Нагадаємо, вступна кампанія розпочалась 11 липня і триватиме до 27 липня. Серед головних особливостей цьогорічної вступної кампанії – переведення її в електронний формат, можливе збільшення бюджетних місць на популярних спеціальностях, вступ за спрощеною процедурою для абітурієнтів із Криму і непідконтрольних Україні районів Донбасу, а також апробація ЗНО для магістратури на спеціальності «Право».

Новини за темою:
  • Першим лауреатом Національної кінопремії стане актриса Лариса Кадочникова
  • Українські студенти-медики складатимуть іспити за світовими стандартами
  • В Українсько-польському центрі в КрНУ діятимуть курси польської мови та здійснюватимуть обмін студентами і викладачами
  • 54 молодих українських вчених отримають гранти загальною сумою понад 3,5млн гривень – Уряд ухвалив проект Розпорядження Президента України
  • Студенти та викладачі ДНУ створили понад 80 картин, щоб допомогти постраждалим бійцям АТО
 12.07.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Веси (23.09 - 23.10) Веси (23.09 - 23.10)
Для Весов сегодня актуальна материальная сторона партнерских отношений. Может вызывать особый интерес собственная доля в совместном бизнесе, доходность акций и банковских вкладов, погашение ипотечного или иного кредита, стоимость договорных... далі
Інші гороскопи

Хмарина