У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У перший день вступної кампанії було подано майже 100 тисяч заяв 

У перший день вступної кампанії було подано майже 100 тисяч заяв
Архів новин

Згідно із статистикою ДП «Інфоресурс», що забезпечує роботу Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО), 11 липня було подано всього 99937 вступних заяв від абітурієнтів.

При цьому більшу частину заяв було подано в електронному вигляді, оскільки, згідно із цьогорічними правилами вступу, цьогорічна вступна кампанія проводиться в електронній формі.

Так, з-поміж 51926 електронних заяв було подано: 47934 заяви – на здобуття бакалавра; 3574 заяви – на магістратуру; 5859 заяв – на спеціаліста.

Частина абітурієнтів – деякі категорії пільговиків, вступники на освітньо-кваліфікаційні рівні «молодший спеціаліст» (повністю), «магістр» та «спеціаліст» (за більшістю спрямувань) – подавали заяви в паперовій формі, що пов’язано з особливостями ресурсу «Подання заяв в електронній формі». Тим не менш, дані про цих вступників також заносились до ЄДЕБО, але вже членами відбіркових комісій вищих навчальних закладів.

Серед 48011 паперових заяв, поданих 11 липня, було подано: 5306 – на бакалаврат; 7441 – на магістратуру; 5441 – на спеціаліста; 29823 – на молодшого спеціаліста (на нього документи можна було подавати лише в паперовій формі).

Також МОН повідомляє, що через великий наплив абітурієнтів система тимчасово не функціонувала, і закликають не поспішати з поданням заяв.

Нагадаємо, вступна кампанія розпочалась 11 липня і триватиме до 27 липня. Серед головних особливостей цьогорічної вступної кампанії – переведення її в електронний формат, можливе збільшення бюджетних місць на популярних спеціальностях, вступ за спрощеною процедурою для абітурієнтів із Криму і непідконтрольних Україні районів Донбасу, а також апробація ЗНО для магістратури на спеціальності «Право».

Новини за темою:
  • У ЖНАЕУ студентам презентували вакансії в ОТГ і розказали про реформу децентралізації
  • Півтори сотні київських студентів та викладачів взяли участь у творчому фестивалі
  • Українські студенти-медики складатимуть іспити за світовими стандартами
  • В Україні презентували перший том Великої української енциклопедії
  • Нацрада Реформ при Президентові рекомендуватиме Верховній Раді прийняти Закон «Про освіту» не пізніше кінця липня 2017 року
 12.07.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина