У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Тривалість навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах не продовжувалась...  Русская версия

Тривалість навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах не продовжувалась, - МОН
Архів новин

Міністерство освіти і науки України пояснило, що інформація щодо нібито продовження тривалості навчального року до 1 липня не відповідає дійсності.

Як повідомляється на офіційному сайті МОН, протягом минулого місяця відомство отримувало численні звернення від батьків, учителів та журналістів щодо «начебто продовження навчального року до 1 липня».

Повідомляється, що Міністерство освіти і науки не ухвалювало жодних рішень стосовно зміни тривалості навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах у 2016 чи 2017 році. При цьому цьогорічний лист МОН «Про структуру навчального року та навчальні плани ЗНЗ» не відрізняється від минулорічних у цьому питанні.

У повідомленні Міністерства наводиться посилання на статтю 16 закону «Про загальну середню освіту» від 1999 року, де передбачено, що навчальний рік у всіх навчальних закладах «розпочинається у День знань – 1 вересня і закінчується не пізніше 1 липня наступного року».

Окрім того, там обумовлюється, що структура навчального року визначається загальноосвітнім навчальним закладом «у межах часу, передбаченого робочим навчальним планом, за погодженням з відповідним органом управління освітою».

Тривалість навчального року до 1 липня обумовлюється тим, що в червні в ЗНЗ може відбуватися державна підсумкова атестація, шкільні практики, екскурсії, що традиційно вважається частиною навчального року.

«Таку ж структуру навчального року планується зберегти і в 2016/2017 навчальному році», – повідомляє МОН.

Новини за темою:
  • "Аукціон надій" Університету банківської справи НБУ став благодійною акцією року
  • "ДипКорпус" надає відеоуроки по тренінгу "Доступ громадськості до законотворчого процесу"
  • "Євромайдан" названо словом року
  • "Кращим студентом року" на Закарпатті став Едуард Коваленко
  • "Поважних причин" для неявки на незалежне тестування цього року в Україні не буде
 01.07.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина