У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Тривалість навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах не продовжувалась...  Русская версия

Тривалість навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах не продовжувалась, - МОН
Архів новин

Міністерство освіти і науки України пояснило, що інформація щодо нібито продовження тривалості навчального року до 1 липня не відповідає дійсності.

Як повідомляється на офіційному сайті МОН, протягом минулого місяця відомство отримувало численні звернення від батьків, учителів та журналістів щодо «начебто продовження навчального року до 1 липня».

Повідомляється, що Міністерство освіти і науки не ухвалювало жодних рішень стосовно зміни тривалості навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах у 2016 чи 2017 році. При цьому цьогорічний лист МОН «Про структуру навчального року та навчальні плани ЗНЗ» не відрізняється від минулорічних у цьому питанні.

У повідомленні Міністерства наводиться посилання на статтю 16 закону «Про загальну середню освіту» від 1999 року, де передбачено, що навчальний рік у всіх навчальних закладах «розпочинається у День знань – 1 вересня і закінчується не пізніше 1 липня наступного року».

Окрім того, там обумовлюється, що структура навчального року визначається загальноосвітнім навчальним закладом «у межах часу, передбаченого робочим навчальним планом, за погодженням з відповідним органом управління освітою».

Тривалість навчального року до 1 липня обумовлюється тим, що в червні в ЗНЗ може відбуватися державна підсумкова атестація, шкільні практики, екскурсії, що традиційно вважається частиною навчального року.

«Таку ж структуру навчального року планується зберегти і в 2016/2017 навчальному році», – повідомляє МОН.

Новини за темою:
  • Ю.Павленко: З нового навчального року дитячо-юнацьким спортивним школам будуть присвоєні категорії
  • Добре забуте старе. На пробному тестуванні ЗНО використовувались тести минулих років?
  • Reset-2. Підбито підсумки другого етапу обговорення «розвантаження» навчальних програм для молодших школярів
  • Мітингуючі біля стін київської мерії вимагають зберегти муніципальні надбавки вчителям на рівні 2008 року
  • МОН починає дебюрократизувати роботу шкіл
 01.07.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Тюремного надсмотрищика перевели работать в детский сад.
Через месяцок приходит проверка. В комнату осторожно заглядывают, и видят такую картину: дети ходит вокруг с опущенными головами и руками за спиной.
Вертухай: "Номер седьмой! Никак обоср@лся??!"
Ребенок злобно: "Обижаешь, начальник! Менты подложили!"
Інші анекдоти

Хмарина