У базі 27618 реферата, 364 підручника

 ЗНО-2016 з української мови та літератури: перший політ  Русская версия

ЗНО-2016 з української мови та літератури: перший політ
Архів новин

У четвер, 5 травня, відбулось зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.

Однак ще до початку тестування сталась не досить приємна подія: 4 травня, у переддень ЗНО, абітурієнти не мали змоги роздрукувати запрошення-перепустку. Як пояснили на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО), це сталось унаслідок перевантаження сервера.

«Оскільки більшість учасників намагаються роздрукувати запрошення-перепустки саме сьогодні, опція "Інформаційна сторінка" перевантажена», – йшлось у повідомленні Центру.

Зрештою УЦОЯО було ухвалено рішення про допуск учасників тестування без запрошення-перепустки.

«Для допуску до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури обов’язковими документами є паспорт та сертифікат. Запрошення-перепустка прискорює процедуру допуску до пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання, але, як виняток, 5 травня учасник може бути допущений до пункту без неї», – повідомлялось в іншій заяві УЦОЯО того ж 4 травня.

А оскільки на запрошенні-перепустці вказується дата, час, а головне – місце проходження тестування, тим учасникам ЗНО, що з вищевказаних технічних причин не мали змоги ознайомитися з цими даними, УЦОЯО порадило звернутись до відповідних регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Попри цей інцидент, 5 травня ЗНО з української мови та літератури відбулось у звичному режимі. Як і минулого року, тестування проводилось в одну сесію, а не дві, як це було 2014 року. Розпочалось тестування об 11-ій годині ранку.

За даними УЦОЯО, опублікованими сьогодні, 6 травня, з-поміж 267 006 осіб, зареєстрованих на тестування з української мови та літератури, явка склала 95,07%, а 0,03% абітурієнтів не були допущені до складання ЗНО через відсутність необхідних документів або запізнення.

Тестування з української мови та літератури є найпопулярнішим серед вступників: так, у 2015 році явка на ЗНО з цього предмету склала 95,4%.

Окрім того, Центр також повідомив про прикрий випадок, що стався в Ужгороді, де до поліції надійшов анонімний виклик з повідомленням про замінування приміщення, де відбувалось ЗНО. Учасників тестування в терміновому порядку евакуювали, а щодо даного інциденту проводиться розслідування.

Нагадуємо, що цьогоріч зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, як і минулого року, зараховується в якості державної підсумкової атестації. Наступним за рахунком відбудеться тестування з математики – середа, 11 травня, та історії України – п’ятниця, 13 травня. Кожен з учасників зовнішнього незалежного оцінювання цього року для можливості брати участь у вступній кампанії обов’язково складає одне з цих ЗНО на вибір, результат якого також зараховується як державна підсумкова атестація з відповідного предмету.

За матеріалом 'Освітній портал'.
Новини за темою:
  • Добре забуте старе. На пробному тестуванні ЗНО використовувались тести минулих років?
  • Уряд затвердив план вдосконалення вивчення і викладання англійської мови
  • Сьогодні стартувала реєстрація на пробне ЗНО-2017
  • Олімпіаду з російської мови виграла дочка заступника Д.Табачника
  • У ХНЕУ імені С. Кузнеця презентували європейський проект із вивчення іноземних мов «Lingtwins»
 06.05.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина