У базі 27618 реферата, 364 підручника

 ЗНО-2016: зареєстровано більше 267 тисяч осіб  Русская версия

ЗНО-2016: зареєстровано більше 267 тисяч осіб
Архів новин

Про кількість зареєстрованих на ЗНО учора повідомив Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) у своєму офіційному повідомленні на сайті.

Загальна кількість зареєстрованих становить 267 172 чоловік, з яких 75% -- випускники загальноосвітніх навчальних закладів поточного року, 18% -- випускники минулих років, решта – учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів.

Географічний розподіл не надто відрізняється від проміжних даних, опублікованих УЦОЯО в лютому: найбільше учасників цьогорічного ЗНО зареєструвалися в Дніпропетровській області (майже 21 600), Києві (трохи більше 21 000), Львівській (17 480 осіб), Харківській (близько 16 900 чоловік) і Одеській (майже 15 900 осіб) областях.

Учасники антитерористичної операції, особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, зазначених у Переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, Переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, та які не мали змоги здійснити реєстрацію в основний період, можуть зареєструватися в додатковий період (до 20 травня 2016 року).

Нагадаємо, що реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання розпочалася 1 лютого і завершилась 4 березня. Випускні шкільні іспити з української мови і літератури, математики та історії України, які в 2016 році будуть проведені у формі ЗНО, і результати яких за бажанням абітурієнтів можуть бути використані для вступу до ВНЗ, відбудуться у травні. Зокрема, основна сесія ЗНО розпочнеться 5 травня тестуванням з української мови і літератури. Тестування з математики буде проведено 11 травня, а з історії України – 13 травня.

Зовнішнє незалежне оцінювання з інших предметів відбуватиметься після завершення навчального року в період з 3 до 17 червня. Упродовж цього часу абітурієнти матимуть можливість скласти тести, результати з яких будуть необхідні для вступу до вищих навчальних закладів.

За матеріалом УЦОЯО.
Новини за темою:
  • У Макіївці батьки хочуть вивести дітей на мітинг, щоб добитися відміни карантину
  • Випускники загальноосвітніх навчальних закладів можуть зареєструватися в обласній службі зайнятості
  • Три черкаські випускники на ЗНО отримали по 200 балів з двох предметів
  • Більше 3000 осіб займаються наукою у Луганському національному університеті
  • Школи Харкова і області отримають нові російськомовні книги
 30.03.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина