У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Освітня децентралізація – 3. МОН організовує низку обласних семінарів з...  Русская версия

Освітня децентралізація – 3. МОН організовує низку обласних семінарів з децентралізації освіти
Архів новин

Перший із семінарів буде проведено в Дніпропетровську у вівторок, 29 березня 2016 року, за участю заступника Міністра освіти і науки Павла Хобзея.

Тема семінару – «Ефективне управління освітою в ОТГ [об’єднаних територіальних громадах, – ОП]. Від створення органу управління до реалізації плану оптимізації мереж шкіл».

Семінари на ту ж тему проходитимуть з березня по квітень у рамках шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» та за підтримки Міністерства освіти і науки України. Метою кампанії є поширення досвіду з децентралізації, а також забезпечення обміну успішними управлінськими практиками об’єднаних громад.

Як повідомляється на офіційному сайті МОН, семінари будуть проведені в областях, де вже створено 8 і більше об’єднаних територіальних громад, а саме: Тернопільській (26), Дніпропетровській (15), Львівській (15), Полтавській (15), Чернівецькій (10), Житомирській (9), Одеській (8) тощо.

Новини за темою:
  • Міносвіти закрило Єдине освітнє інформаційне вікно України
  • Студенти Львівської політехніки організовуються у сотні самооборони
  • Депутати Львівської міськради підтримали створення у місті приватного освітнього закладу
  • На Закарпатті незаконно збирали інформацію про освітні заклади
  • На Львівщині запрацював обласний оперативний штаб з питань вступної кампанії 2010 року
 29.03.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина