У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Виші України та Великої Британії обміняються досвідом і налагодять співпрацю  Русская версия

Виші України та Великої Британії обміняються досвідом і налагодять співпрацю
Архів новин

Між вищими навчальними закладами України та Великої Британії буде налагоджено співпрацю та обмін досвідом. Про це повідомляє МОН.

Зазначається, що 25 українських та британських вишів отримають гранти на здійснення ознайомчих візитів, а ще вісім – на розвиток партнерства. Гранти надаються Британською Радою в Україні за результатами конкурсу заявок на отримання грантів у рамках програми «Інтернаціоналізація вищої освіти».

Грантові кошти скерують на реалізацію співпраці та обмін досвідом університетів, організацію низки заходів з мобільності представників ВНЗ України та Великої Британії. Рішення щодо ролі отримувача гранту (британський чи український університет) приймалося за домовленістю сторін.

У Міністерстві нагадують, що відомство активно займається питаннями інтераціоналізації вищої освіти та співпрацює в цьому напрямі з міжнародними партнерами, зокрема, Британською Радою в Україні. Конкурс подачі заявок на грантову програму «Інтернаціоналізація вищої освіти» було оголошено Британською Радою в 2015 році.

Нагадуємо, що Британська Рада допомагатиме в розробці зовнішнього незалежного оцінювання з англійської мови, яке апробують вже цього року.

За матеріалом МОН.
Новини за темою:
  • «Майкрософт Україна» презентує конкурентну концепцію освіти
  • “Ми зацікавлені поширювати інформацію про можливості навчання в Україні серед громадян Індії”, - Посол Республіки Індія на зустрічі з Лілією Гриневич
  • Яценюк: В Україні в 4 рази більше ВНЗ, ніж у Франції
  • Ярослав Яцків: В Україні немає розвитку науки
  • Ярослав Гінка: Український католицький університет треба звільнити від сплати земельного податку
 19.03.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Овен (21.03 - 20.04) Овен (21.03 - 20.04)
У Овнов сегодня большие возможности в сфере коммуникаций. Контакты помогут определиться в чем-то важном. Удачный день для обмена идеями, договора, консолидации планов. Перспективны знакомства. Прекрасные сутки для Овнов, проводящих много времени... далі
Інші гороскопи

Хмарина