У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Аудит ХНУРЕ виявив розкрадання коштів на суму 22 млн гривень  Русская версия

Аудит ХНУРЕ виявив розкрадання коштів на суму 22 млн гривень
Архів новин

Як повідомляється на сайті МОН, сектором внутрішнього аудиту МОН на підставі наказу відомства було проведено позаплановий внутрішній аудит окремих питань діяльності Харківського національного університету радіоелектроніки за період з 1 січня 2014 року по 31 грудня 2015 року.

Результати позапланового тритижневого аудиту свідчать, що в університеті було допущено низку порушень фінансово-бюджетної дисципліни, які призвели до створення ризиків втрати фінансових та майнових ресурсів навчального закладу, зокрема: бюджетні асигнування завищено на загальну суму 1 621 442,48 грн.; втрати фінансових та майнових ресурсів складають 2 313 012,40 грн.; незаконні фінансово-господарські операції завдали вишу збитку на суму 18 161 203,45 грн., у тому числі розкрадання коштів вищого навчального закладу та/або фінансування тероризму в сумі склало 314 185,67 грн.

Тимчасовий виконувач обов’язків ректора ХНУРЕ Едуард Рубін, який і ініціював аудит університету, на своїй сторінці у Facebook написав, що метою перевірки було не бажання когось покарати чи звільнити.

«Чому я радий? Тільки тому, що люди в місті чують про перетворення в ХНУРЕ і хочуть віддавати дітей вчитися до нас. Про це мені говорять і друзі, і незнайомі люди. А це головний показник роботи», – зауважив пан Рубін.

За матеріалом МОН.
Новини за темою:
  • У ХНУРЕ офіційно поєднуватимуть навчання і роботу
  • Уряд затвердив Порядок переведення здобувачів вищої освіти, які навчаються за рахунок коштів державного бюджету, до інших вищих навчальних закладів для завершення навчання
  • Активісти виявили корупцію в діяльності Управління освіти Печерської райдержадміністрації Києва
  • У Чернівцях працівникам освіти заборонили незаконний збір коштів
  • Київський національний університет відзвітував про збір коштів для постраждалих та сімей загиблих
 19.03.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

mr.Snoozleberg II - Episode 4
Грати у онлайн гру mr.Snoozleberg II - Episode 4
Інші ігри

Хмарина