У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Аудит ХНУРЕ виявив розкрадання коштів на суму 22 млн гривень  Русская версия

Аудит ХНУРЕ виявив розкрадання коштів на суму 22 млн гривень
Архів новин

Як повідомляється на сайті МОН, сектором внутрішнього аудиту МОН на підставі наказу відомства було проведено позаплановий внутрішній аудит окремих питань діяльності Харківського національного університету радіоелектроніки за період з 1 січня 2014 року по 31 грудня 2015 року.

Результати позапланового тритижневого аудиту свідчать, що в університеті було допущено низку порушень фінансово-бюджетної дисципліни, які призвели до створення ризиків втрати фінансових та майнових ресурсів навчального закладу, зокрема: бюджетні асигнування завищено на загальну суму 1 621 442,48 грн.; втрати фінансових та майнових ресурсів складають 2 313 012,40 грн.; незаконні фінансово-господарські операції завдали вишу збитку на суму 18 161 203,45 грн., у тому числі розкрадання коштів вищого навчального закладу та/або фінансування тероризму в сумі склало 314 185,67 грн.

Тимчасовий виконувач обов’язків ректора ХНУРЕ Едуард Рубін, який і ініціював аудит університету, на своїй сторінці у Facebook написав, що метою перевірки було не бажання когось покарати чи звільнити.

«Чому я радий? Тільки тому, що люди в місті чують про перетворення в ХНУРЕ і хочуть віддавати дітей вчитися до нас. Про це мені говорять і друзі, і незнайомі люди. А це головний показник роботи», – зауважив пан Рубін.

За матеріалом МОН.
Новини за темою:
  • "Свобода" запідозрила Д.Табачника у розкраданні історичних цінностей
  • 11 серпня у Києві відбудеться прес-конференція "Чому цьогорічна вступна кампанія виявилася проблемною?"
  • 28 листопада у Київському політехнічному інституті відбудеться відкриття аудиторій для дистанційного навчання
  • Активісти виявили корупцію в діяльності Управління освіти Печерської райдержадміністрації Києва
  • Археологи Запорізького національного університету виявили кам’яну скіфську бабу
 19.03.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Рак (22.06 - 22.07) Рак (22.06 - 22.07)
Для Раков вопросом первостепенной важности может стать консультация у специалиста, визит в инстанцию, контакт с влиятельным лицом. Не стоит откладывать запись на прием к врачу, юристу. Темой дня может стать служебное совещание, неформальная... далі
Інші гороскопи

Хмарина