У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Президент ветував закон про фінансування профтехосвіти  Русская версия

Президент ветував закон про фінансування профтехосвіти
Архів новин

Президентом України Петром Порошенком було ветовано ухвалений Верховною Радою Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік» щодо фінансування професійно-технічної освіти», повідомляє Освіта.ua з посиланням на 112.ua, який наводить дані сайту парламенту.

У картці законопроекту зазначено, що 18 березня його було повернуто до парламенту з президентськими пропозиціями. Водночас текст цих пропозицій на сайті Ради відсутній. Крім того, як повідомляють вищезгадані джерела, закон готується на розгляд з вето глави держави.

Порошенком також було накладено вето на пов’язаний Закон «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічної освіти».

Нагадаємо, про нібито вимогу Міжнародного валютного фонду заблокувати ухвалення законопроекту «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік» щодо фінансування професійно-технічної освіти» повідомляв народний депутат України від ВО «Батьківщина» Андрій Павловський.

Про ініціативу переведення фінансування профтехосвіти з боку держави на місцевий рівень повідомляв Сергій Квіт. Відповідний закон було ухвалено Верховною Радою 4 лютого. Він передбачає фінансування професійно-технічної освіти «за рахунок коштів обласного бюджету та з бюджетів міст, що є обласними центрами, а також за рахунок освітньої субвенції на підтримку підготовки робітничих кадрів у професійно-технічних та інших навчальних закладах з державного бюджету місцевим бюджетам».

За матеріалом Освіта.ua.
Новини за темою:
  • 1 березня завершується прийом заявок на конкурс з отримання грантів Президента України для обдарованої молоді на 2010 рік
  • На інтернет-представництві Президента України зареєстровано петицію з проханням відновити освітянам 20% надбавку
  • У Чернівцях працівникам освіти заборонили незаконний збір коштів
  • Враховані 12 поправок до законопроекту про вищу освіту від студентського проекту StudMP
  • М.Томенко: На наступному тижні ми зобов’язані ухвалити закон про вищу освіту
 19.03.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Обьявление со столба:
Господа собаководы! Уважайте окружающих.
Не гадьте вдоль пешеходной дорожки.

Інші анекдоти

Хмарина