У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Освітня децентралізація. Університетам дадуть більшу фінансову автономію...  Русская версия

Освітня децентралізація. Університетам дадуть більшу фінансову автономію, - Гриневич
Архів новин

Закон про вищу освіту передбачає надання вищим навчальним закладам більшої фінансової автономії, повідомила Голова комітету Верховної Ради з питань освіти і науки України Лілія Гриневич в ефірі «Громадського телебачення». Про це йдеться в повідомленні порталу «Вища освіта».

«Зараз у закон про освіту, який якраз проходить повторне перше читання у нас в комітеті, ми записуємо можливість різних статусів навчальних закладів. І університети, які будуть готові до більшої фінансової автономії, зможуть на вибір вибрати, чи вони хочуть бути бюджетною установою чи отримувачем бюджетних коштів. Коли вони стають отримувачем бюджетних коштів, то багато обмежень… одразу знімається», – сказала пані Лілія.

Вона також висловила сподівання, що після законодавчого закріплення розширеної фінансової автономії деякі виші будуть готові скористаються цими можливостями, хоча це і вимагатиме певних урядових ініціатив.

«Під це будуть потрібні постанови уряду, але це той крок, який реально можна зробити», – зауважила Лілія Гриневич.

За матеріалом Вища освіта.
Новини за темою:
  • «Для підвищення якості вищої освіти студенти повинні мати більше можливостей пізнати міжнародний досвід», – Лілія Гриневич у Лондоні
  • Яценюк: В Україні в 4 рази більше ВНЗ, ніж у Франції
  • Яценюк пропонує встановити в освітній системі баланс спеціальностей
  • Японія хоче переймати досвід України в освітній сфері
  • Янукович: Реформування освітньої галузі залишається пріоритетним завданням української влади
 14.03.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №4192

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина