У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У Парижі відбулась сесія комітету Лісабонської конвенції  Русская версия

У Парижі відбулась сесія комітету Лісабонської конвенції
Архів новин

29 лютого 2016 року у штаб-квартирі ЮНЕСКО у Парижі (Франція) відбулася сьома сесія комітету Конвенції про визнання кваліфікацій з вищої освіти в європейському регіоні (Лісабонська конвенція), повідомляється на сайті МОН.

У ній взяли участь і представники українського Національного інформаційного центру академічної мобільності (ENIC Ukraine) Міністерства освіти і науки України.

На засіданні комітету представниками міжнародної академічної спільноти, міністерств освіти і національних інформаційних центрів країн-учасниць Лісабонської конвенції обговорювались підсумки роботи за період 2013-2016 років та розглядались актуальні питання визнання кваліфікацій вищої освіти, зокрема, визнання освітніх кваліфікацій біженців та переміщених осіб, кількість яких за останній період значно зросла в європейському регіоні. Рада Європи і ЮНЕСКО визнали ці питання пріоритетними, ураховуючи їхній тісний зв’язок з інтеграцією біженців та переміщених осіб у суспільстві.

Головою комітету Лісабонської конвенції, директором естонського центру визнання Гуннаром Вахтом було представлено звіт про виконання положень конвенції в 47 країнах, у тому числі і в Україні. Критеріями, на підставі яких проводили моніторинг, були: регулювання процедури визнання на державному рівні; терміни проведення процедури; право апеляції; процедура визнання для біженців та переміщених осіб; доступність інформації щодо систем освіти та навчальних закладів. Крім того, у звіті наводиться аналіз роботи мережі національних інформаційних центрів та зазначається виконання країнами-учасницями зазначених критеріїв.

Серед інших питань, що розглядались на сесії, – створення Глобальної та регіональних конвенцій з визнання кваліфікацій африканського, азіатсько-тихоокеанського та латиноамериканського регіонів, обрання складу комітету на наступний період (2016-2019 роки) і визначення нових напрямків його роботи, зокрема, остаточне вирішення питання щодо кваліфікацій біженців і принципи визнання нових форм освіти (дистанційної та онлайн-освіти).

Повідомляється, що зустріч комітету з питань Глобальної конвенції запланована на травень цього року.

Новини за темою:
  • У російських ВНЗ починається зимова екзаменаційна сесія
  • У Росії студент застрелився через нездану сесію
  • У Росії всім студентам виплачуватимуть стипендію до першої сесії
  • У Пекіні відбулася зустріч російського космонавта Г.Падалки з китайськими студентами
  • У Парижі представлять карти найдавнішого світла Всесвіту
 11.03.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Google Планета Земля

Google Планета Земля

Хмарина