У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Уряд затвердив план вдосконалення вивчення і викладання англійської мови  Русская версия

Уряд затвердив план вдосконалення вивчення і викладання англійської мови
Архів новин

Учора, 10 березня, на засіданні уряду Міністерством освіти і науки було затверджено план заходів щодо підсилення вивчення англійської мови на період до 2020 року, йдеться в офіційному повідомленні Міністерстві на його сайті.

Зауважується, що забезпечення якісного знання англійської мови є необхідним в умовах сучасного світу та європейських та світових прагнень нашої держави. Затверджений план спрямований на реалізацію покращення професійної підготовки вчителів та викладачів, удосконалення системи післядипломної освіти вчителя, запровадження міжнародних стандартів оцінювання учасників освітнього процесу.

Для забезпечення належного рівня викладання постає потреба у перегляді чинних стандартів вищої освіти стосовно мовної підготовки майбутніх фахівців. Однією зі складових цього процесу є контроль за рівнем володіння викладачами та вчителями англійської мови (не нижче рівня В2) та ознайомлення їх із сучасними методиками викладання англійської мови. Інший аспект питання стосується проходження курсів підвищення кваліфікації, періодичність яких відстає порівняно із загальносвітовою практикою, а програми – застарілі та не виконуються в повному обсязі. Мовну компетентність викладача або вчителя пропонується визначати через інститут міжнародної сертифікації.

Окремо розглядається питання моніторингу рівня знань учнів та студентів, що дозволяє оцінювати ефективність тих чи інших методичних прийомів та коригувати навчальний процес.

Підсумовується, що основними завданнями, які покликані вирішити дані заходи у сфері вдосконалення мовної підготовки учасників навчального процесу, є: модернізація системи підготовки педагогічних працівників; удосконалення системи післядипломної освіти; запровадження міжнародних стандартів оцінювання для учнів, студентів, вчителів та викладачів вищих навчальних закладів; поглиблення міжнародного співробітництва у сфері новітніх педагогічних технологій; ознайомлення з англомовними дистанційними (он-лайн) ресурсами для учнів і вчителів та активний супровід вищезазначених ресурсів на регіональному рівні; створення англомовного середовища через запровадження освітніх теле- та радіопрограм із вивчення англійської мови для різних категорій населення, організацію та проведення літніх мовних таборів, курсів тощо.

Новини за темою:
  • "Еротичний" кліп студентів М.Поплавського "Привіт Америка" став хітом українського інтернету
  • "Ректор, що співає" Михайло Поплавський балотується до Ради
  • "Студентська платформа Харкова" агітує за здоровий образ життя
  • "Студентська платформа" проведе міжнародний зимовий семінар
  • +30000. Уряд затвердив збільшення обсягів державного замовлення
 11.03.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина