У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Почують кожного. КНУ імені Шевченка увійшов до першої сотні вишів за співвідношенням...  Русская версия

Почують кожного. КНУ імені Шевченка увійшов до першої сотні вишів за співвідношенням викладачів і студентів
Архів новин

Про це повідомляє портал «Вища освіта» з посиланням на повідомлення агентства Times Higher Education (THE), яке опублікувало рейтинг «ТОП-100 університетів з найкращим співвідношенням кількості студентів та викладачів» («Top 100 universities with the best student-to-staff ratio»).

Зауважується, що Київський національний університет імені Тараса Шевченка став єдиним українським університетом, який увійшов до рейтингу. Нині він посідає нам 74-у позицію з показником 8,2 студента на одного викладача. У рейтингу присутні університети з 23 країн Північної Америки, Європи, Азії та Близького Сходу.

Автори рейтингу вважають, що співвідношення кількості студентів до кількості викладачів впливає на якість освіти, адже чим менша кількість студентів припадає на одного викладача, тим ефективніша між ними взаємодія, зокрема, що стосується кількості часу та уваги, яку викладач може приділити студентам.

До рейтингу увійшли вищі навчальні заклади з 23 країн Північної Америки, Європи, Азії та Близького Сходу, які в основному мають не більше 5 тисяч студентів, хоча великі виші у списку також присутні.

ТОП-5 місць у рейтингу виглядають так: Medical College of Wisconsin (USA) – 0,6; Oregon Health and Science University (USA) – 1,1; Rush University (USA) – 2,1; Showa University (Japan) – 2,5; University of Nebraska Medical Center (USA) – 2,6.

Загалом, у першій десятці присутні виші США, Японії та один австрійський.

За матеріалом Вища освіта.
Новини за темою:
  • У ЖДУ імені Івана Франка відкрили виставку робіт художниці Ольги Дідківської
  • Фестиваль інновацій КНУ ім. Шевченка: призові місця отримали прилад з вирощування зелені та проект нових біоцидних препаратів для знезараження
  • У ХНЕУ імені С. Кузнеця презентували європейський проект із вивчення іноземних мов «Lingtwins»
  • Жителі Праги проти встановлення у них пам’ятника Тарасу Шевченку
  • Таврійський національний університет імені Вернадського переїхав до Києва
 09.03.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Стрілець (23.11 - 21.12) Стрілець (23.11 - 21.12)
Сегодня Стрельцы получат подтверждение своих прав, привилегий или преимуществ, могут праздновать творческую, любовную или иную удачу. Не стоит проявлять застенчивость, если лавры победителя вами честно заслужены. Вечером лучше не уклоняться... далі
Інші гороскопи

Хмарина