У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Почують кожного. КНУ імені Шевченка увійшов до першої сотні вишів за співвідношенням...  Русская версия

Почують кожного. КНУ імені Шевченка увійшов до першої сотні вишів за співвідношенням викладачів і студентів
Архів новин

Про це повідомляє портал «Вища освіта» з посиланням на повідомлення агентства Times Higher Education (THE), яке опублікувало рейтинг «ТОП-100 університетів з найкращим співвідношенням кількості студентів та викладачів» («Top 100 universities with the best student-to-staff ratio»).

Зауважується, що Київський національний університет імені Тараса Шевченка став єдиним українським університетом, який увійшов до рейтингу. Нині він посідає нам 74-у позицію з показником 8,2 студента на одного викладача. У рейтингу присутні університети з 23 країн Північної Америки, Європи, Азії та Близького Сходу.

Автори рейтингу вважають, що співвідношення кількості студентів до кількості викладачів впливає на якість освіти, адже чим менша кількість студентів припадає на одного викладача, тим ефективніша між ними взаємодія, зокрема, що стосується кількості часу та уваги, яку викладач може приділити студентам.

До рейтингу увійшли вищі навчальні заклади з 23 країн Північної Америки, Європи, Азії та Близького Сходу, які в основному мають не більше 5 тисяч студентів, хоча великі виші у списку також присутні.

ТОП-5 місць у рейтингу виглядають так: Medical College of Wisconsin (USA) – 0,6; Oregon Health and Science University (USA) – 1,1; Rush University (USA) – 2,1; Showa University (Japan) – 2,5; University of Nebraska Medical Center (USA) – 2,6.

Загалом, у першій десятці присутні виші США, Японії та один австрійський.

За матеріалом Вища освіта.
Новини за темою:
  • Програма імені Лео Бека оголошує 12 докторантських стипендій з німецької-єврейської історії
  • Оголошено конкурс на отримання стипендій імені Лейна Кіркланда у 2009/2010 навчальному році
  • На Львівщині для школярів заснували стипендію імені Андрея Шептицького
  • Пошукова система "Конкурс" міститиме інформацію про кожного абітурієнта
  • Студенти Острозької академії отримали іменні стипендії
 09.03.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Заповеди программиста:
1. Если хакер у тебя украл файл, пошли ему еще два по e-mail. В твоем каталоге сроду ничего путного не водилось, а мелкий спам душу согреет.
2. Если тебя друзья величают хакером, знай, ламер ты, ибо настоящего хакера не видно, не слышно, и нет у него никаких друзей кроме компьютера.
3. Не укради программы чужой. Да и зачем тебе чужие багги, если ты от своих не... далі
Інші анекдоти

Хмарина