У базі 27618 реферата, 364 підручника

 МОН закриє ще десять вишів, - Квіт  Русская версия

МОН закриє ще десять вишів, - Квіт
Архів новин

Міністерство освіти і науки має намір позбавити ліцензії ще десять вищих навчальних закладів, заявив Міністр Сергій Квіт. Про це повідомляє DT.UA.

«У нас буде сьогодні засідання акредитаційної комісії, і ми там будемо закривати ще десять навчальних закладів та філій», – сказав Квіт.

Головною претензією до цих ВНЗ є якість надаваної ними освіти. За словами чиновника, шляхом даної процедури було закрито вже близько ста університетів.

Видання нагадує, що в березні 2015 року міністр освіти і науки Сергій Квіт повідомив, що після набуття чинності Законом «Про вищу освіту» кількість вузів в Україні вже зменшилася з 802 до 317. «[Закон] відокремив університетську освіту від того, що надається в коледжах і технікумах, які раніше трактувалися як вищі навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації, – сказав тоді міністр. – Кількість вишів і надалі буде скорочуватися. Але критерії якості, яким повинні відповідати університети, вже буде висувати Національне агентство з забезпечення якості вищої освіти».

За матеріалом DT.UA.
Новини за темою:
  • Верховна Рада не підтримала повернення до десятирічної системи навчання в школах
  • 7-12 квітня Черкаси стануть центром писанкарства України
  • ВО "Свобода" просить Д.Табачника не закривати школи в Полтаві
  • Українська школярка зайняла перше місце на Міжнародній олімпіаді з російської мови в Москві
  • 23 квітня у Військовому інституті Київського національного університету відбудеться всеармійський семінар
 01.03.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина