У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У ДІНЗ помітили, що школам потрібне обладнання  Русская версия

У ДІНЗ помітили, що школам потрібне обладнання
Архів новин

У Державній інспекції навчальних закладів України провели моніторинг окремих питань функціонування системи освіти України. Про це під час засідання колегії МОН повідомив голова ДІНЗ Руслан Гурак.

За словами чиновника, під час моніторингу у сфері дошкільної освіти було зафіксовано позитивну динаміку щодо збільшення мережі дошкільних навчальних закладів та чисельності дошкільників у всіх регіонах України.

Моніторинг проведений інспекцією у сфері загальної середньої освіти виявив різну середню вартість навчання одного учня у відсотках до валового регіонального продукту: від 9,8% до 91,4%.

«Також моніторинг виявив потребу шкіл у сучасному обладнанні навчальних кабінетів природничо-математичного циклу, над забезпеченням якої МОН наразі працює», – повідомив Гурак.

У сфері професійно-технічної освіти виявлено потребу в удосконаленні порядку формування державного замовлення на підготовку робітничих кадрів, а також приведення системи профтехосвіти у відповідність до потреб ринку праці.

Окрім того, Руслан Гурак повідомив, що у сфері вищої освіти зафіксовано перевищення в середньому у три рази співвідношення кількості вищих навчальних закладів в Україні до чисельності населення, порівняно з європейськими країнами.

За матеріалом Osvita.ua.
Новини за темою:
  • Нова українська школа, плагіат і вступна кампанія: звіт про роботу МОН за 100 днів
  • У школах Києва розпочали вимірювати температуру
  • Ю.Павленко: З нового навчального року дитячо-юнацьким спортивним школам будуть присвоєні категорії
  • 1-10 липня відбудеться філософська школа "Прощення, солідарність, громадянська відповідальність: український контекст"
  • 30 травня бізнес-школа МІМ-Київ проводить міжнародний форум "Ukraine: Facing The Future"
 29.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Новый русский где-то за границей в отеле заходит
в лифт.Вместе с ним заходит еще один мужик.
-Down?
-Сам ты даун.

Інші анекдоти

Хмарина