У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Відбулось засідання атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

25 лютого 2016 року під головуванням Міністра освіти і науки України Сергія Квіта відбулося засідання атестаційної колегії МОН.

На розгляд атестаційної колегії було винесено питання присвоєння вчених звань професора, доцента, старшого наукового співробітника, присудження наукових ступенів доктора і кандидата наук, функціонування спеціалізованих вчених рад (утворення та відмову в утворенні), включення (відмову у включені) наукових видань до Переліку наукових фахових видань України.

Відмовлено у присвоєнні вченого звання доцента – 13 здобувачам, професора – 8.

Позбавлено наукового ступеня доктора філософських наук Пашкова В.С. у зв’язку з наявністю великої кількості текстових запозичень без посилання на джерело у його дисертаційному дослідженні.

Скасовано рішення про присудження наукових ступенів – 4 здобувачам (з них 3-м здобувачам – у зв’язку з наявністю текстових запозичень без посилання на джерело у дисертаційних дослідженнях).

Також визначено спеціалізовану вчену раду для опрацювання матеріалів щодо виявлення текстових запозичень без посилання на джерело у дисертаційному дослідженні Кириленко К. М. Матеріали будуть надіслані до спеціалізованої вченої ради Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

За матеріалом Вища освіта.
Новини за темою:
  • Сергій Квіт: Табачник називає реформою вищої освіти реформу свого міністерства
  • У Львові відбулося засідання Студентської ради при голові Львівської ОДА
  • При Міністерстві освіти України створено робочу групу з розроблення нової концепції історії України
  • У Тернополі вперше в Україні відкрили християнську школу-колегіум
  • У міністерстві Табачника хочуть зменшити межу віку молоді з 35 до 29 років
 26.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина