У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Уряд розробив стратегію популяризації читання в Україні  Русская версия

Уряд розробив стратегію популяризації читання в Україні
Архів новин

Кабінет міністрів схвалив проект концепції державної політики щодо розвитку національної видавничої справи та популяризації читання на період до 2020 року, розробленої Держкомтелерадіо.

Про це повідомляє "112-Україна", з посиланням на прес-службу Держкомтелерадіо

"Метою концепції є відродження соціального значення книги та читання як процесу культурного, духовного, професійного та інтелектуального збагачення людини, створення сприятливих умов для розвитку видавничої галузі та системи інформування про вітчизняну видавничу продукцію", – зазначають автори концепції.

Серед причин, які стримують розвиток книговидання, виділяють погане матеріальне становище українців: ціни на видавничу продукцію зростають на фоні зниження доходів населення.

Концепцією передбачається, що до 2020 року будуть видаватися за державним замовленням книги, підібрані за результатами систематичних досліджень.

Також буде розроблено та запроваджено методики залучення до читання вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів початкових і середніх класів загальноосвітніх навчальних закладів, проводитимуться просвітницькі кампанії, літературні конкурси, книжкові виставки тощо.

За матеріалом День.
Новини за темою:
  • Студенти України розробили революційну програму CrossView
  • У Черкаському національному університеті пройшли читання з нагоди 120-річчя з дня народження Зінаїди Тулуб
  • Лілія Гриневич: Уряд кулуарно приймає рішення про реорганізацію ВНЗ
  • 25 січня у Харкові відбудеться семінар "Луньовські читання" за темою "Музейна педагогіка: досвід, проблеми, перспективи"
  • У Харкові пройшла науково-практична конференція "Щорічні терапевтичні читання"
 25.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Дивитись онлайн ТБ

Дивитись онлайн ТБ

Хмарина