У базі 27618 реферата, 364 підручника

 МОН скоротило термін вступної кампанії  Русская версия

МОН скоротило термін вступної кампанії
Архів новин

Про те, що вступна кампанія 2016 триватиме з 11 до 27 липня, на брифінгу заявила перший заступник міністра освіти та науки Інна Совсун. На її думку, це не повинно призвести до появи черг в приймальній комісії, адже останніми роками через демографічну кризу зменшилася кількість випускників. Крім того, як зазначила Совсун, очікується, що абітурієнти будуть подавати більше заяв в електронному вигляді, повідомляє Укрінформ.

Для тих абітурієнтів, які вступають на спеціальності, де передбачено проведення співбесіди або проведення творчих конкурсів, прийом документів триватиме до 20 липня. Зарахування на місця державного замовлення буде здійснюватися до 6 серпня.

Заступник міністра зазначила, що в цьому році при зарахуванні на бюджет також діє система пріоритетності, коли абітурієнт самостійно визначає пріоритетність кожної з 15 заяв до ВНЗ. За її словами, цьогоріч буде збільшено кількість вишів, куди можна буде подати вступні заяви, але обмежується кількість спеціальностей, які може вибрати абітурієнт.

За матеріалом Студвей.
Новини за темою:
  • Максимальний термін наукового стажування збільшено до двох років
  • ДНУ ім. О.Гончара провели просвітницький захід до Всесвітньої кампанії «16 днів проти гендерного насильства»
  • Скорочено термін реєстрації на ЗНО-2017
  • Стартувала кампанія з реєстрації учасників незалежного тестування
  • Основні строки проведення вступної кампанії 2013 року
 25.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Козерог (22.12 - 20.01) Козерог (22.12 - 20.01)
Козерогов ситуации дня провоцируют на повышенную впечатлительность, неравнодушие. Вероятна обостренная реакция на события дома или на родине. В отношениях большую роль сыграет идейное единство, или, наоборот, диссонанс убеждений. Мощный отклик... далі
Інші гороскопи

Хмарина