У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Міносвіти пропонує запровадити в Україні 12-річну школу  Русская версия

Міносвіти пропонує запровадити в Україні 12-річну школу
Архів новин

Міносвіти пропонує запровадити в Україні 12-річну школу. Про це йдеться у новому проекті закону про освіту, повідомила перший заступник міністра освіти Інна Совсун під час виступу в Раді.

Вона зауважила, що в четвер новий проект закону про освіту було відправлено на повторне перше читання до комітету, передає Укрінформ.

"Зміна, яка викликає найбільше дискусій, але ми переконані в ній, – це запровадження 12 річної школи. Ми готові переконувати, що якщо ми рухаємося в напрямку Європи, якщо дивитися на європейський досвід, то наша 11-річна школа викликає питання. Нам потрібно подовжити термін навчання у школі", – заявила заступник міністра.

На її думку, це дозволить зменшити навантаження на учнів та надасть їм право вибору предметів у старшій школі.

Вона також повідомила про намір запровадити незалежну сертифікацію вчителів.

"Передбачається, що незалежна сертифікація, яка буде добровільною, буде давати право на щомісячну доплату до заробітної плати. Тобто ті вчителі, які погодяться на те, щоб пройти добровільну сертифікацію, довести свій вищий рівень підготовки, можуть розраховувати на додаткову надбавку до зарплати", – розповіла вона про ще одну новацію закону про освіту.

У свою чергу голова комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич зазначила, що цей законопроект потребує дуже широкого обговорення і доповнення.

«Нам треба цілу низку норм посилити у законопроекті про освіту і навіть деякі нові статті включити, які стосуються реального запуску реформи освіти. Наприклад, у частині 12-річної освіти треба в законопроекті показати, чим саме відрізняється 12-річна школа. Для нас не самоціль посадити дітей ще на один рік у школу. Ця школа має бути школою нової якості», – сказала Гриневич.

Нагадаємо, перший заступник міністра освіти України Інна Совсун заявила, що українським студентам не варто очікувати підвищення стипендій найближчим часом.

За матеріалом День.
Новини за темою:
  • В українських школах вводять курси "Цікава екологія" та "Корисні навики"
  • У Запорізькому національному університеті відбувся другий фестиваль української пісні
  • Ректори українських ВНЗ вимагають фінансової автономії
  • Інститут українознавства реорганізують, щоб заволодіти його землею та приміщенням?
  • Міносвіти України прогнозує держзамовлення у 2011 році до ВНЗ близько 105 тис. місць
 22.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Mario Lost in Space
Грати у онлайн гру Mario Lost in Space
Інші ігри

Хмарина