У базі 27612 реферата, 363 підручника

 У школах створять мовні табори  Українська версія

У школах створять мовні табори
Архів новин

Як відомо всім, хто цікавиться вивченням англійської, 2016 рік названий роком англійської мови в Україні, з усіма наслідками. Перенавчають учителів англійської, апробовують нові тести ЗНО з іноземної, обмінюються студентами і створюють мовні табори.

Щодо останнього є новина: громадська організація GoGlobal запускає програму GoGlobal camps. Це новий формат пришкільних літніх таборів, і відмінність його в тому, що в GoGlobal camps поглиблено вивчатимуть англійську.

Сучасні мовні табори, кажуть у GoGlobal, ексклюзивні й нішеві, доступ до них мають небагато дітей. Відправити дитину в мовний табір за кордон – можливість не для кожного. Тому вирішили створити аналоги таких таборів при школах і зробити їх доступними для багатьох. Куратор проекту Оксана Нечипоренко розповідає: «Цього літа вперше велика кількість дітей зможе відчути, що таке сучасний відпочинок. Проект GoGlobal camps реалізовується разом з Міносвіти, і ми будемо активно залучати партнерів – бізнес, міжнародні й громадські організації».

Американське посольство в Україні надасть волонтерам і вчителям потрібні навчальні матеріали і проведе для них серію тренінгів. У партнерстві з корпорацією Microsoft розробляють спеціалізований веб-ресурс – координаційний інформаційний центр. На сайті кожному будуть доступні навчальні програми, спеціалізовані роздаткові матеріали, сценарії, плани занять та медіатека з ліцензійними відео, мультфільмами.

Для роботи в таборах GoGlobal camps запросять іноземних волонтерів – носіїв мови. Вони допомагатимуть учителям проводити навчальні заходи, ігри, спортивні змагання. Команда проекту вважає найголовнішим показати дітям, що вивчення мов – це легко і просто. Що літній табір може бути веселим, розважальним і яскравим.

Це не єдиний тип мовних таборів, які створять при школах. Цього року їх планують відкрити у понад 3 тис. шкіл. 150 з них, після конкурсу, отримають статус GoGlobal camps. Заявки від шкіл на участь у програмі почали приймати з 17 лютого.

По материалу eduget.
Новини за темою:
  • "Последний звонок" в крымских школах перенесли на 11 мая
  • "Свобода" призывает педагогов отметить День украинского языка в школах
  • "Школа молодого политика" объявляет о новом наборе участников по Харьковской области
  • 1-10 июля состоится философская школа "Прощение, солидарность, гражданская ответственность: украинский контекст"
  • 1-2 марта в Одесской юридической академии состоится IV Всеукраинская школа по морскому праву
 22.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина