У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Сергій Квіт обговорив підготовку педагогічних кадрів із колективом НПУ...  Русская версия

Сергій Квіт обговорив підготовку педагогічних кадрів із колективом НПУ імені М.П.Драгоманова
Архів новин

17 лютого 2016 року міністр освіти і науки України Сергій Квіт відвідав Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова. Під час візиту міністр поспілкувався з керівництвом вищого навчального закладу, деканами факультетів і керівниками підрозділів.

Сергій Квіт наголосив на важливості реформування галузі освіти та значенні тісної співпраці наукових кадрів з освітянами в аспекті оновлення змісту та стандартів освіти середньої школи. Особливу увагу необхідно приділяти належній підготовці якісного вчителя ХХІ століття для загальноосвітніх навчальних закладів держави.

За словами міністра, НПУ імені М.П.Драгоманова зайняв важливу нішу в освітній сфері для підготовки педагогічних кадрів і здатен стати експериментальним майданчиком для впровадження та реалізації європейських освітніх проектів із модернізації навчальних програм, нових освітніх методик, інтеграції науки і педагогічної освіти.

Учасники зустрічі обговорили тенденції розвитку педагогічної освіти та завдань університету зокрема. Як зауважив ректор НПУ імені М. П. Драгоманова Віктор Андрущенко, серед планів колективу також і розширення діяльності наукових шкіл у вітчизняному й європейському освітньому просторі та отримання університетом статусу дослідницького.

За інформацією прес-служби НПУ імені М. П. Драгоманова

За матеріалом pedpresa.ua/.
Новини за темою:
  • У Києві відбудеться Всеукраїнський астрономічний педагогічний фестиваль
  • У Одесі розпочалася підготовка до 100-річчя видатного вченого Миколи Боголюбова
  • У квітні 2009 року в Києві відбудеться Перша Всеукраїнська олімпіада з робототехніки
  • Луганський національний університет відкриває три нові напрями підготовки
  • У Києво-Могилянській академії відбудеться прес-конференція С.Квіта та В.Брюховецького
 18.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Стрілець (23.11 - 21.12) Стрілець (23.11 - 21.12)
Стрельцов ситуация вынуждает пересмотреть круг общения или быт. Возможно, в ближайшее время вам придется чаще бывать дома, теснее общаться с членами семьи, держать под более строгим контролем жилищные дела. Одновременно, обстоятельства склоняют... далі
Інші гороскопи

Хмарина