У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Сергій Квіт обговорив підготовку педагогічних кадрів із колективом НПУ...  Русская версия

Сергій Квіт обговорив підготовку педагогічних кадрів із колективом НПУ імені М.П.Драгоманова
Архів новин

17 лютого 2016 року міністр освіти і науки України Сергій Квіт відвідав Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова. Під час візиту міністр поспілкувався з керівництвом вищого навчального закладу, деканами факультетів і керівниками підрозділів.

Сергій Квіт наголосив на важливості реформування галузі освіти та значенні тісної співпраці наукових кадрів з освітянами в аспекті оновлення змісту та стандартів освіти середньої школи. Особливу увагу необхідно приділяти належній підготовці якісного вчителя ХХІ століття для загальноосвітніх навчальних закладів держави.

За словами міністра, НПУ імені М.П.Драгоманова зайняв важливу нішу в освітній сфері для підготовки педагогічних кадрів і здатен стати експериментальним майданчиком для впровадження та реалізації європейських освітніх проектів із модернізації навчальних програм, нових освітніх методик, інтеграції науки і педагогічної освіти.

Учасники зустрічі обговорили тенденції розвитку педагогічної освіти та завдань університету зокрема. Як зауважив ректор НПУ імені М. П. Драгоманова Віктор Андрущенко, серед планів колективу також і розширення діяльності наукових шкіл у вітчизняному й європейському освітньому просторі та отримання університетом статусу дослідницького.

За інформацією прес-служби НПУ імені М. П. Драгоманова

За матеріалом pedpresa.ua/.
Новини за темою:
  • ВНЗ України не даватимуть ліцензій на підготовку не профільних фахівців
  • 7-12 квітня Черкаси стануть центром писанкарства України
  • Українська школярка зайняла перше місце на Міжнародній олімпіаді з російської мови в Москві
  • 23 квітня у Військовому інституті Київського національного університету відбудеться всеармійський семінар
  • На підготовку шкіл до 1 вересня з міського бюджету Києва виділено понад 76 млн грн
 18.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №1636

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина