У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Студенти коледжу на Вінниччині організували придбання автомобіля для бійців АТО  Русская версия

Студенти коледжу на Вінниччині організували придбання автомобіля для бійців АТО
Архів новин

Викладачі та студенти Іллінецького державного аграрного коледжу неодноразово відправляли в зону АТО одяг, продукти харчування, рації, маскувальні сітки для танків, комплектуючі запчастини, радіостанції, допомагали волонтерам грузити та відправляти продукти харчування. На цей раз дружний педагогічно-студентський колектив, зібравши кошти, придбав семимісний автомобіль «Volkswagen Sharan», 1997 року випуску, для перевезення військовослужбовців.

Днями у відпустку прийшов із зони бойових дій викладач навчального закладу, офіцер-доброволець Микола Оверчук. Незабаром він знову повертається на передову вже із авто.

Також до збору коштів студенти та викладачі долучили й керівників сільгосппідприємств Іллінецького району. Декотрі з них окрім грошей на автомобіль допомогли і медикаментами. Автомобіль передавали в урочистій обстановці за участі першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Любаревича, голови громадської організації «Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій» Максима Камінського, студентів та керівництва коледжу.

Ярина КОРЧИНСЬКА, Вінницька область

За матеріалом День.
Новини за темою:
  • Міносвіти України готує нову навчальну програму для студентів "Історія української культури"
  • Черкаський медичний коледж стане Черкаською медичною академією
  • Черкаський медичний коледж стане Інститутом медсестринства
  • Ющенко і Тимошенко домовилися про історичну битву з більшовиками: 300 студентів під Крутами
  • Правничий коледж ЛНУ ім. Івана Франка матиме власний корпус
 15.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Скорпіон (24.10 - 22.11) Скорпіон (24.10 - 22.11)
Скорпионам день сулит душевный подъем, обещает моральную, юридическую, финансовую или иную поддержку. Интересующий вас человек может проявить свои лучшие качества, что укрепит партнерство, создаст почву для взаимного доверия. Могут получить... далі
Інші гороскопи

Хмарина