У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Студенти коледжу на Вінниччині організували придбання автомобіля для бійців АТО  Русская версия

Студенти коледжу на Вінниччині організували придбання автомобіля для бійців АТО
Архів новин

Викладачі та студенти Іллінецького державного аграрного коледжу неодноразово відправляли в зону АТО одяг, продукти харчування, рації, маскувальні сітки для танків, комплектуючі запчастини, радіостанції, допомагали волонтерам грузити та відправляти продукти харчування. На цей раз дружний педагогічно-студентський колектив, зібравши кошти, придбав семимісний автомобіль «Volkswagen Sharan», 1997 року випуску, для перевезення військовослужбовців.

Днями у відпустку прийшов із зони бойових дій викладач навчального закладу, офіцер-доброволець Микола Оверчук. Незабаром він знову повертається на передову вже із авто.

Також до збору коштів студенти та викладачі долучили й керівників сільгосппідприємств Іллінецького району. Декотрі з них окрім грошей на автомобіль допомогли і медикаментами. Автомобіль передавали в урочистій обстановці за участі першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Любаревича, голови громадської організації «Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій» Максима Камінського, студентів та керівництва коледжу.

Ярина КОРЧИНСЬКА, Вінницька область

За матеріалом День.
Новини за темою:
  • У Київському політехнічному університеті контролюють вибір студентів на голосуванні?
  • Комітет Верховної Ради з освіти прийняв пропозиції студентів
  • Міліціонера, обвинуваченого в смерті студента Індила, амністував суд
  • Українські студенти отримають можливість безкоштовно навчатися у Китаї
  • Ужгородський студент переміг у престижному міжнародному конкурсі піаністів
 15.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина