У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Україна отримала від Японії 460 тис. дол. допомоги на освіту і медицину  Русская версия

Архів новин освіти в Україні
Архів новин

Уряд Японії надав Україні безвідплатну фінансову допомогу в рамках Програми гуманітарної безпеки "Кусаноне" на загальну суму 460 тисяч доларів для реалізації шістьох проектів у сфері освіти та медицини у Київській, Дніпропетровській, Черкаській, Херсонській та Запорізькій областях. Урочиста церемонія підписання грантових угод відбулася за участю посла Японії в Україні Шігекі Сумі, повідомляє "Укрінформ".

"Проекти в рамках програми "Кусаноне" гарні, оскільки вони дуже швидко створюються і японська сторона може напряму надати допомогу людям", – наголосив дипломат.

Підписані угоди передбачають: "Проект покращення навчальних умов у школі с. Миколаївка" (заміна вікон та дверей); "Проект оснащення Центру реабілітації дітей-інвалідів м. Бровари ліфтом та міні-автобусом"; "Проект модернізації медичного обладнання у Нововоронцовській центральній районній лікарні" (апарат УЗД, гастроскоп, кардіограф); "Проект модернізації медичного обладнання у Покровській центральній районній лікарні" (відеоендоскопічний комплекс); "Проект модернізації медичного обладнання у Лисянській міській лікарні" (апарат УЗД, гастрофіброскоп, аналізатор гематологічний); Проект модернізації медичного обладнання у Мелітопольській міській лікарні № 2" (апарат УЗД).

Проекти будуть реалізовані в рамках першого етапу програми "Кусаноне", що спрямована на підтримку проектів, представлених неурядовими організаціями та іншими неприбутковими установами. У березні планується підписання шести нових контрактів по схожим проектам на загальну суму майже 420 тис. дол.

За матеріалом День.
Новини за темою:
  • Міністерство освіти України передумало забороняти наукові конференції у ВНЗ
  • Чотири українські ВНЗ подали заявки до світового рейтингу
  • МОН України створило схему заробітку на ВНЗ?
  • Заступник міністра освіти України цитує Каддафі і Бен Ладена
  • Зінченко очолив Національне космічне агентство України
 15.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Овен (21.03 - 20.04) Овен (21.03 - 20.04)
Овнам звезды рекомендуют осуществлять задуманные важные дела в начале дня. И вам, и окружающим в это время будет легче проявить дисциплинированность и ответственность, продемонстрировать твердость характера и верность слову. С каждым часом эти... далі
Інші гороскопи

Хмарина