У базі 27612 реферата, 363 підручника

 МОН автоматизує перевірку академічних текстів на плагіат  Русская версия

МОН автоматизує перевірку академічних текстів на плагіат
Архів новин

Єдиний національний репозитарій розроблявся останні декілька місяців, повідомила перший заступний міністра освіти і науки Інна Совсун. За її словами, репозитарій потрібен для завантаження всіх письмових робіт (курсових, дипломних, бакалаврських, магістерських, дисертацій), що пишуться в університетах та в академічних установах, де ці тексти будуть зберігатися. «В такому випадку, за допомогою різного програмного забезпечення, котре є на ринку, можна буде автоматизувати перевірку на плагіат», – сказала Совсун.

Заступник міністра також зазначила, що запрацював ще один з механізмів для перевірки на плагіат – це вимога про обов’язковість розміщення дисертації онлайн. «Після того, як цю норму було впроваджено, ми бачимо наскільки посилилася увага до перевірки дисертацій серед академічної, журналістської спільноти, тому що вперше громадськість отримала можливість побачити тексти, в тому числі й перед тим, як відбуваються захисти робіт. Це попередній механізм, вочевидь для системної роботи необхідна єдина база для перевірки і ми над цим працюємо», – підкреслила Інна Совсун.

Насьогодні процедура перевірки текстів передбачає надсилання міністерством робіт, у яких є підозри щодо плагіату, до вивчення у вчені ради.

За матеріалом Студвей.
Новини за темою:
  • У Львові 3 квітня відбудеться конференція "Демократичне врядування у контексті глобальних викликів та кризових ситуацій"
  • 12-13 березня в Ужгороді відбудеться конференція "Карпатська Україна в контексті українського державотворення"
  • МОН оприлюднить результати перевірки правильності зарахування абітурієнтів у 2008 році
  • 2 березня розпочався курс "Управління оборонною галуззю в широкому контексті безпеки"
  • Школи Києва автоматизують навчальний процес
 15.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Дева (24.08 - 23.09) Дева (24.08 - 23.09)
Для Дев может стать актуальной темой крупная покупка, сделка или платежная операция. День удачен для шопинга, особенно хорошо выбирать ценные подарки, элементы элегантного интерьера, модные новинки, оригинальные комплекты и наборы. Перерасход... далі
Інші гороскопи

Хмарина