У базі 27618 реферата, 364 підручника

 ЗНО при вступі до магістратури має покласти край корупції в цій сфері...  Українська версія

ЗНО при вступі до магістратури має покласти край корупції в цій сфері, - Іван Примаченко
Архів новин

Як проінформувала нещодавно на брифінгу Перший заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун, спільно з USAІD і ОБСЄ в Україні буде запущено пілотний проект зовнішнього незалежного тестування для вступу до магістратури.

“Пілот стартує вже в цьому році для спеціальності Право, а взяти участь у проекті зголосилося 10 університетів. У разі успіху пілота, зовнішнє незалежне оцінювання при вступі до магістратури має бути введено і для інших спеціальностей в усіх вишах України”, – пише на своїй сторінці у соцмережі Facebook співзасновник платформи он-лайн курсів Prometheus Іван Примаченко.

“Нова реформа, в разі успіху, стане однією з найважливіших за всю історію освіти в незалежній Україні. Після того як корупція під час вступу на бакалаврат була практично повністю знищена за допомогою ЗНО, однією з найбільших годівниць для вузівських корупціонерів став вступ до магістратури, який до цих пір проводиться самими вишами у вигляді класичних іспитів. З огляду на те, що до магістратури в Україні прагне вступити мало не більшість бакалаврів, розміри цієї годівниці просто величезні. Корупційні скандали навколо вступу до магістратури різних українських ВНЗ щорічно висвітлюються у ЗМІ. Зовнішнє незалежне оцінювання при вступі до магістратури має покласти край корупції в цій сфері. А значить опір новою реформою буде колосальним”, – зазначив він.

“Стара система постарається ігнорувати пілотний проект і реформу в цілому. Якщо ж зробити це не вийде, як у випадку із ЗНО, то накинеться на неї з лютою критикою. Перше завдання в боротьбі зі старою корупційною системою при вступі до магістратури зробити так, щоб про нову реформу дізналося якомога більше людей: через соцмережі, ЗМІ, особисті зв’язки та будь-які інші канали інформації. Масова суспільна підтримка реформи стане кращою гарантією того, що вона буде успішно реалізована в найкоротші терміни і нікому не вдасться встати у неї на шляху”, – наполягає Іван Примаченко.

По материалу Вища освіта.
Новини за темою:
  • Европейский университет Виадрина предлагает стипендии для украинцев
  • Для участия во внешнем оценивании учебных достижений в Украине зарегистрировались больше 16 тыс. человек
  • Украинским ученым предложены стипендии для обучения в Европейском университете Флоренции
  • В школах и ВУЗах Украины проведут мероприятия по популяризации астрономических знаний
  • 4-6 января была проведена новогодняя елка для детей при участии Президента Украины
 12.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Парочка села за столик в одном из маленьких французских ресторанчиков и принялась изучать меню.
- Никогда не знаешь, что лучше заказать в таких местах, - сказал мужчина.
- Заказывай скорую помощь - вон идет мой муж!
Інші анекдоти

Хмарина