У базі 27618 реферата, 364 підручника

 У МОН сподіваються створити інтерактивні підручники  Русская версия

У МОН сподіваються створити інтерактивні підручники
Архів новин

9 лютого 2016 року в Міністерстві освіти і науки України відбувся інструктаж експертів із регіонів для здійснення експертизи електронних версій проектів підручників для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів «Науково-методологічні засади створення сучасного підручника». Про це повідомляє прес-служба Міносвіти.

У заході взяли участь заступник міністра освіти і науки Павло Хобзей, президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень та директор Інституту модернізації змісту освіти МОН Наталія Вяткіна.

Як йдеться у повідомленні МОН, під час заходу Павло Хобзей виразив сподівання, що підручники для 8 класу будуть цікавими та інтерактивними, що відповідає сучасним освітнім інтересам і наголосив, що відповідальність експертів дуже велика, тому що позитивний висновок пускає підручник у світ.

На думку заступника міністра, підручники повинні обирати саме вчителі, а оцінювати їх будуть експерти. «Ви повинні дати «добро», що підручник відповідає усім критеріям. Від вашого вибору залежить якість освіти», — звернувся до присутніх експертів Павло Хобзей.

У свою чергу, директор Інституту модернізації змісту освіти МОН Наталія Вяткіна закликала експертів об’єктивно оцінювати рукописи підручників — зміст, методологію, правильність поставлених запитань наприкінці підручника тощо. «Дитина повинна творчо розвиватись, навчитись критичному мисленню, а також правильно формулювати відповіді на запитання», — вважає директор Інституту. Вона додала, що експертам в рецензіях потрібно враховувати всі зауваження рукопису.

У Міносвіти також зазначають, що Національною академією педагогічних наук України у співпраці з Міністерством освіти і науки, а також Інститутом модернізації змісту освіти МОН вперше розроблено посібник «Експертиза шкільних підручників», який містить інструктивно-методичні матеріали для експертизи електронних версій проектів підручників для 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

За матеріалом Osvita.ua.
Новини за темою:
  • 11-13 вересня у Києві відбудуться виставки "Освіта та кар’єра - Навчальні курси всіх напрямів" та "Підручник - 2009"
  • 11-13 вересня у Києві пройдуть виставки "Навчальні курси всіх напрямів" та "Підручник - 2009"
  • 14-15 січня у Львові історики обговорять проект нового підручника з історії
  • 19 квітня відбудеться дискусія "Як студенту створити стартап?"
  • 21 вересня в Києві відкриють науково-інтерактивний музей "Експеріментаніум"
 11.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Однажды ночью великого писателя Достоевского разбудил телефонный
звонок:
- Федя, это я, Чернышевский, у меня сегодня первая брачная ночь,
ЧТО ДЕЛАТЬ!?
Этой же ночью Достоевский написал роман «ИДИОТ»…

Інші анекдоти

Хмарина