У базі 27618 реферата, 364 підручника

 МОН створює репозитарій академічних текстів  Русская версия

МОН створює репозитарій академічних текстів
Архів новин

Міністерство освіти і науки працює над репозитарієм академічних текстів з метою боротьби з плагіатом. Про це під час брифінгу щодо пріоритетів освіти на 2016 рік повідомила перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун.

Зокрема вона зазначила, що до сьогодні, в умовах відсутності нормального програмного забезпечення, здійснювати автоматичну перевірку на плагіат не є можливим.

«На сьогодні процедура є такою, що для того щоб підтвердити, що ось ці два тексти є однаковими і фактично підпадають під визначення плагіату, міністерство надсилає роботи, в яких є підозри щодо плагіату, на вивчення у вчені ради», — повідомила Інна Совсун.

«Тому, над чим ми працювали останні декілька місяців, — ми розробляли можливості для створення єдиного національного репозитарію академічних текстів», — підкреслила заступник міністра.

Вона зазначила, що репозитарій потрібен для завантаження всіх письмових робіт (курсових, дипломних, бакалаврських, магістерських, дисертацій), що пишуться в університетах та в академічних установах, де ці тексти будуть зберігатися.

«В такому випадку, за допомогою різного програмного забезпечення, котре на ринку є, можна буде автоматизувати перевірку на плагіат», — зазначила Інна Совсун.

«Міністерство вважає, що саме системний підхід і створення єдиного репозитарію для перевірки на плагіат є критично важливим тут, щоб забезпечити системну роботу», — сказала Інна Совсун.

Заступник міністра також зазначила, що запрацював ще один з механізмів для перевірки на плагіат — це вимога про обов’язковість розміщення дисертації онлайн. «Після того, як цю норму було впроваджено, ми бачимо наскільки посилилася увага до перевірки дисертацій серед академічної, журналістської спільноти, тому що вперше громадськість отримала можливість побачити тексти, в тому числі наперед, перед тим як відбуваються захисти. Це попередній механізм, вочевидь для системної роботи необхідна єдина база для перевірки і ми над цим працюємо», — підкреслила Інна Совсун.

За матеріалом Osvita.ua.
Новини за темою:
  • Українці створюють для армії військового робота-диверсанта
  • І.Зайцева: В Україні створюється банк тестових завдань
  • Д.Табачник створює власний рейтинг навчальних закладів
  • С.Льовочкін створює аналітичний інститут
  • У Львові створюють Меморіальний музей тоталітарних режимів "Територія Терору"
 10.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина