У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Розпочинається студентська акція – «Профспілки. Боротьба за Україну»  Українська версія

Розпочинається студентська акція – «Профспілки. Боротьба за Україну»
Архів новин

8 лютого 2016 року у Києві відбулося засідання бюро президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України.

У роботі заходу взяли участь Голова Профспілки Георгій Труханов, заступники Голови – Любов Гарбаренко, Сергій Романюк, Ольга Чабанюк (голова профкому студентів та спірантів КНЕУ імені Вадима Гетьмана), передає прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України.

Основним питанням розгляду стала ініціатива Харківської обласної організації Профспілки про збір підписів студентів в рамках акції «Профспілки. Боротьба за Україну» щодо недопущення звуження прав осіб, які навчаються, а також гарантій діяльності профспілок, запропонованих у законопроекті «Про внесення змін до Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» (щодо діяльності студентських профспілок)» № 3474.

Голова Профспілки Георгій Труханов наголосив, що ще у листопаді минулого року це питання мало обговорення делегатами VIII З’їзду Профспілки. І цей найвищий орган одностайно прийняв резолюцію про неприйнятність цього законопроекту з огляду на втручання у самоврядну діяльність профспілок та обмеження прав студентство.

Було наголошено, що ЦК Профспілки направлено листи на Голову Верховної Ради України, народних депутатів, Голів комітетів Верховної Ради України, СПО Профспілок із проханням врахувати позицію ЦК Профспілки та не допустити прийняття зазначеного законопроекту.

Тому розглянувши ініціативу Харківської обласної організації Профспілки бюро президії ЦК Профспілки постановив – підтримати акцію «Профспілки. Боротьба за Україну» щодо збору підписів студентів на захист своїх прав! Бюро президії ЦК Профспілки рекомендує обласним, Київській міській організаціям Профспілки, первинним профспілковим організаціям студентів вищих навчальних закладів скликати терміново засідання виборних профспілкових органів, на яких розглянути питання щодо законопроекту № 3474 та направити звернення до народних депутатів України з ініціативами його відхилення.

Також було прийнято рішення звернутися до Федерації профспілок України та всеукраїнських профспілок, її членських організацій, щодо підтримки ними акції «Профспілки. Боротьба за Україну».

По материалу Вища освіта.
Новини за темою:
  • За перевірку студентських робіт на плагіат «Львівська політехніка» заплатила ₴130 тис.
  • Заступниця міністра освіти озвучила свою позицію щодо законодавчого врегулювання діяльності студентських профспілок
  • Студентські профспілки мають очолювати саме студенти, які навчаються у навчальному закладі, - Лілія Гриневич
  • Павло Хобзей презентував оновлену редакцію законопроекту «Про освіту»
  • Вищі навчальні заклади надали інформацію про діяльність органів студентського самоврядування
 09.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Василий Иванович и Петька копаются в огороде. Вдруг прямо на грядки садится НЛО.Выходит симпатичная инопланетянка и пытается контакт наладить с земными жителями. Вот дошёл разговор до того, как там у них делают девочек. Инопланетянка вынимает из кармана маленький компьютер, нажимает пару кнопок и... рядом с ней появляется девочка.
Петька спрашивает:
- А как у вас мальчики делаются?
Всё... далі
Інші анекдоти

Хмарина