У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Розпочинається студентська акція – «Профспілки. Боротьба за Україну»  Русская версия

Розпочинається студентська акція – «Профспілки. Боротьба за Україну»
Архів новин

8 лютого 2016 року у Києві відбулося засідання бюро президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України.

У роботі заходу взяли участь Голова Профспілки Георгій Труханов, заступники Голови – Любов Гарбаренко, Сергій Романюк, Ольга Чабанюк (голова профкому студентів та спірантів КНЕУ імені Вадима Гетьмана), передає прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України.

Основним питанням розгляду стала ініціатива Харківської обласної організації Профспілки про збір підписів студентів в рамках акції «Профспілки. Боротьба за Україну» щодо недопущення звуження прав осіб, які навчаються, а також гарантій діяльності профспілок, запропонованих у законопроекті «Про внесення змін до Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» (щодо діяльності студентських профспілок)» № 3474.

Голова Профспілки Георгій Труханов наголосив, що ще у листопаді минулого року це питання мало обговорення делегатами VIII З’їзду Профспілки. І цей найвищий орган одностайно прийняв резолюцію про неприйнятність цього законопроекту з огляду на втручання у самоврядну діяльність профспілок та обмеження прав студентство.

Було наголошено, що ЦК Профспілки направлено листи на Голову Верховної Ради України, народних депутатів, Голів комітетів Верховної Ради України, СПО Профспілок із проханням врахувати позицію ЦК Профспілки та не допустити прийняття зазначеного законопроекту.

Тому розглянувши ініціативу Харківської обласної організації Профспілки бюро президії ЦК Профспілки постановив – підтримати акцію «Профспілки. Боротьба за Україну» щодо збору підписів студентів на захист своїх прав! Бюро президії ЦК Профспілки рекомендує обласним, Київській міській організаціям Профспілки, первинним профспілковим організаціям студентів вищих навчальних закладів скликати терміново засідання виборних профспілкових органів, на яких розглянути питання щодо законопроекту № 3474 та направити звернення до народних депутатів України з ініціативами його відхилення.

Також було прийнято рішення звернутися до Федерації профспілок України та всеукраїнських профспілок, її членських організацій, щодо підтримки ними акції «Профспілки. Боротьба за Україну».

За матеріалом Вища освіта.
Новини за темою:
  • Янукович розповів лідерам студентських об’єднань про свій робочий графік
  • Юрій Кочевенко: За залучення школярів до участі в політичних акціях передбачена відповідальність
  • Що змінює нова редакція Закону "Про вищу освіту"
  • Чорноморський державний університет проводить студентську конференцію "Молодь запитує..."
  • Черкаський інститут пожежної безпеки долучився до благодійної акції "Підтримай Українську армію"
 09.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина