У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Підручник про рокерів і панків  Українська версія

Підручник про рокерів і панків
Архів новин

Шкільна освіта все ближча до життя. Норвезькі педагоги пропонують дітям геймерські уроки, а українські розповідають про рок-музику.

Новий підручник з музичного мистецтва для 7 класу точно сподобається школярам. Поміж навряд відомих їм прізвищ Петриненка, Івасюка і Ротару діти побачать знайомі культові імена: Вакарчук, “Гайдамаки”, “Скрябін”.

На сторінці 70 розповідають про фолк-рок і його українських зірок — “Воплі Відоплясова”, “Мандри”, “Гайдамаки”.

Монстрів світового року теж не забули — тут і панки Ramones, і хард-рок Led Zeppelin, Black Sabbath, і психоделічний Pink Floyd. Закріпити матеріал пропонують прослуховуванням “Стіни” Pink Floyd і “Ми — чемпіони” Queen.

Автори не обійшли увагою і старий, але досі популярний російський рок — ДДТ, “Пікнік”, “Агата Крісті”.

На сторінці 116 йдеться про рок в Україні. Згадані “Мотор’ролла”, “Друга ріка”, “Скрябін”, “Лама”. Найбільше уваги приділено “Океану Ельзи” і його фронтменові Святославу Вакарчуку. Після уроку учням рекомендують послухати композиції гурту “Обійми”, “Без бою”, “Все буде добре”.

Українські музиканти тішаться з раптового визнання, хоч і жартують через неправильне визначення музичних стилів.

Більше про українські гурти читайте у виданні: Л. Г. Кондратова. Музичне мистецтво. 7 клас. — Тернопіль, “Богдан”, 2015.

По материалу eduget.
Новини за темою:
  • Рада ухвалила закон про безкоштовні підручники
  • МОН працює над запровадженням кодифікації підручників для дітей з особливими освітніми потребами
  • ВР України ухвалила закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо безоплатного забезпечення підручниками
  • Підручники обиратимуть за новими правилами
  • Соцмережі обурив скандальний підручник від Міносвіти
 08.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №6642

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина