У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Відсоток працевлаштування після закінчення професійно-технічного училища...  Українська версія

Відсоток працевлаштування після закінчення професійно-технічного училища є високим, – Павло Хобзей
Архів новин

Як повідомив Павло Хобзей, сьогодні на ринку праці існує попит на висококваліфікованих робітників. «Відсоток працевлаштування після закінчення професійно-технічного училища є високим – 79,1 %. 85 % із них влаштовуються працювати на виробництво, а 0,7 % йдуть до Збройних сил України», – зазначив заступник міністра.

Одним із основних питань професійно-технічної освіти залишається якість підготовки кадрів. Для підвищення якості випускників професійних закладів треба вирішити низку проблем, серед яких – застаріла матеріально-технічна база, брак майстрів, які мали б високу кваліфікацію та могли б передати свої знання учням. «Щоб підготувати кваліфікованого робітника, треба знайти, на якому устаткуванні його навчати, мати витратний матеріал для навчання та доброго наставника, який уміє цю роботу сам зробити і показати, як це відбувається», – зазначив Павло Хобзей. Важливу роль у підготовці кваліфікованих робітників відіграє так зване дуальне навчання, коли велика частина навчального часу приділяється підготовці на підприємстві, куди учень потім піде працювати.

Павло Хобзей також повідомив, що система професійно-технічної освіти дає змогу продовжувати навчання далі. «Профтехосвіта не є глухим кутом, адже можна продовжити навчання у вищих навчальних закладах. І, як показує статистика, 10 % випускників училищ навчаються в університетах», – додав заступник міністра.

За словами Павла Хобзея, області мають самі вирішувати, з яких спеціальностей їм готувати робітничі кадри. «В областях є плани розвитку, а отже, їм видніше, які робітничі професії потрібні. Це закладено в проектах законів, які вже знаходяться на розгляді в парламенті», – наголосив заступник міністра.

По материалу pedpresa.ua/.
Новини за темою:
  • Щодо виготовлення та облік документів про післядипломну освіту
  • «Післязавтра» для абітурієнтів. Як проходитиме зарахування
  • Німеччина посідає друге місце після Польщі за кількістю обмінів студентами з Україною
  • «Після переходу на 12-річку місцевій владі можуть знадобитися шкільні приміщення, які не використовуються нині», – Лілія Гриневич
  • Понад 70 делегацій з 20 країн світу беруть участь у Міжнародному форумі з освіти, практичної підготовки та працевлаштування моряків у Одесі
 08.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина