У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Відсоток працевлаштування після закінчення професійно-технічного училища...  Русская версия

Відсоток працевлаштування після закінчення професійно-технічного училища є високим, – Павло Хобзей
Архів новин

Як повідомив Павло Хобзей, сьогодні на ринку праці існує попит на висококваліфікованих робітників. «Відсоток працевлаштування після закінчення професійно-технічного училища є високим – 79,1 %. 85 % із них влаштовуються працювати на виробництво, а 0,7 % йдуть до Збройних сил України», – зазначив заступник міністра.

Одним із основних питань професійно-технічної освіти залишається якість підготовки кадрів. Для підвищення якості випускників професійних закладів треба вирішити низку проблем, серед яких – застаріла матеріально-технічна база, брак майстрів, які мали б високу кваліфікацію та могли б передати свої знання учням. «Щоб підготувати кваліфікованого робітника, треба знайти, на якому устаткуванні його навчати, мати витратний матеріал для навчання та доброго наставника, який уміє цю роботу сам зробити і показати, як це відбувається», – зазначив Павло Хобзей. Важливу роль у підготовці кваліфікованих робітників відіграє так зване дуальне навчання, коли велика частина навчального часу приділяється підготовці на підприємстві, куди учень потім піде працювати.

Павло Хобзей також повідомив, що система професійно-технічної освіти дає змогу продовжувати навчання далі. «Профтехосвіта не є глухим кутом, адже можна продовжити навчання у вищих навчальних закладах. І, як показує статистика, 10 % випускників училищ навчаються в університетах», – додав заступник міністра.

За словами Павла Хобзея, області мають самі вирішувати, з яких спеціальностей їм готувати робітничі кадри. «В областях є плани розвитку, а отже, їм видніше, які робітничі професії потрібні. Це закладено в проектах законів, які вже знаходяться на розгляді в парламенті», – наголосив заступник міністра.

За матеріалом pedpresa.ua/.
Новини за темою:
  • «Післязавтра» для абітурієнтів. Як проходитиме зарахування
  • 88% українців продовжують вчитися після закінчення ВНЗ
  • Студентки вінницького професійно-технічного училища вкрали у дитини золоті сережки
  • Юридична академія України ім. Я.Мудрого підписала договори про працевлаштування студентів
  • У Луганській області розробляються програми з працевлаштування молоді
 08.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №3849

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина