У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Студентські профспілки мають очолювати саме студенти, які навчаються у...  Українська версія

Студентські профспілки мають очолювати саме студенти, які навчаються у навчальному закладі, - Лілія Гриневич
Архів новин

Комітет з питань науки і освіти рекомендує Верховній Раді України прийняти проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» (щодо діяльності студентських профспілок)» № 3474 за основу.

Автори законопроекту мають на меті відстоювання конституційних прав студентів на захист. У законопроекті міститься положення щодо обмеження права обиратись до керуючих органів студентських профспілок осіб, що не мають відношення до студентства.

Окрім того, змінами чинного закону пропонується розширити обов’язки профспілок та їх об’єднань необхідністю щорічно публікувати на своєму офіційному сайті всю фінансову звітність.

Під час обговорення Голова Комітету Лілія Гриневич зауважила: «Студентські профспілки мають очолювати саме студенти, які навчаються у навчальному закладі. А фінансова діяльність профспілок має бути максимально прозорою».

По материалу Вища освіта.
Новини за темою:
  • Яромир Самагальский: Во Львове не хватает 44 млн грн на "нормальную" зарплату педагогам
  • Яндекс назвал самые частые ошибки в украиноязычных запросах
  • Юрий Павленко: Проблема насилия - одна из самых острых проблем в учебных заведениях
  • Ю.Тимошенко: ВУЗы должны стать ячейками самостоятельного формирования интеллектуального потенциала страны
  • Экспертная комиссия Украины по вопросам защиты общественной морали: Рекламу в школьной продукции необходимо контролировать
 05.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №6259

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина