У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Студентські профспілки мають очолювати саме студенти, які навчаються у...  Русская версия

Студентські профспілки мають очолювати саме студенти, які навчаються у навчальному закладі, - Лілія Гриневич
Архів новин

Комітет з питань науки і освіти рекомендує Верховній Раді України прийняти проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» (щодо діяльності студентських профспілок)» № 3474 за основу.

Автори законопроекту мають на меті відстоювання конституційних прав студентів на захист. У законопроекті міститься положення щодо обмеження права обиратись до керуючих органів студентських профспілок осіб, що не мають відношення до студентства.

Окрім того, змінами чинного закону пропонується розширити обов’язки профспілок та їх об’єднань необхідністю щорічно публікувати на своєму офіційному сайті всю фінансову звітність.

Під час обговорення Голова Комітету Лілія Гриневич зауважила: «Студентські профспілки мають очолювати саме студенти, які навчаються у навчальному закладі. А фінансова діяльність профспілок має бути максимально прозорою».

За матеріалом Вища освіта.
Новини за темою:
  • Гриневич: усі педпрацівники до вересня отримають збільшену на 2 тарифні розряди зарплату
  • 19 інклюзивних шкіл Запорізької області отримають обладнання для створення сучасного освітнього середовища
  • 54 молодих українських вчених отримають гранти загальною сумою понад 3,5млн гривень – Уряд ухвалив проект Розпорядження Президента України
  • Японські школярі отримають сувеніри ручної роботи від українських однолітків
  • Студентська спортивна делегація України вирушила на зимову Унверсіаду-2017
 05.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Поспорили както дальнобойщик(д) и лётчик(л) кто кого больше напугает на своём транспорте. Полетели они на самолёте лётчика. Летят 500км в час, л. спрашевает у дальнобойщика,
Л.- Ну чё? страшно?
Д.- Да нет.
Тут л. даёт ещё плюс 500км\ч.
Л.-Страшно?
Д.- Не совсем.
Тут л. ещё плюс 500к\ч.
Л.- Страшно?
Д.- Да есть чуть чуть.
Тут л. делает мёртвую петлю.
... далі
Інші анекдоти

Хмарина