У базі 27618 реферата, 364 підручника

 В МОН вирішено удосконалити зміст позашкільної освіти  Русская версия

В МОН вирішено удосконалити зміст позашкільної освіти
Архів новин

Міністерство освіти і науки проведе всеукраїнський конкурс рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів. Відповідний наказ підписано першим заступником міністра Інною Совсун.

Передбачається, що конкурс рукописів навчальної літератури буде проведено за дослідницько-експериментальним, художньо-естетичним, науково-технічним та еколого-натуралістичним напрямами позашкільної освіти.

У МОН зазначають, що проведення конкурсу обумовлено необхідністю підвищення якості та удосконалення змісту позашкільної освіти, забезпечення гуртків, груп, секцій, студій та інших творчих об’єднань позашкільних навчальних закладів якісною навчальною літературою.

Також міністерством затверджено персональний склад організаційного комітету конкурсу, до якого включено дев’ять чиновників з різних державних установ.

Керівникам регіональних департаментів освіти і науки доручено до 01 липня 2016 року подати до організаційного комітету документи переможців першого етапу конкурсу.

Науково-методичний супровід конкурсу покладено на обласні інститути післядипломної педагогічної освіти.

Підбиття підсумків всеукраїнського конкурсу має відбутись не пізніше 10 грудня 2016 року.

За матеріалом Osvita.ua.
Новини за темою:
  • Небезхмарно. Новини освіти України за 13-18 лютого 2017 р.
  • Міністерства освіти та науки України та Грузії готуються до підписання угоди про співробітництво
  • ЄДЕБО працює в режимі «обмеженого функціонування», - Міносвіти
  • Лілія Гриневич: Врегулювання питання із грошовими шкільними внесками батьків напряму залежить від прийняття рамкового закону “Про освіту"
  • Що таке інклюзивна освіта і як вона функціонує в Україні
 05.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Новость:
Недавно проходила конференция по борьбе со спамом,
приглашения были разосланы 100 000 000 пользователей.

Інші анекдоти

Хмарина