У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Рада частково відновила фінансування ПТУ з держбюджету  Русская версия

Рада частково відновила фінансування ПТУ з держбюджету
Архів новин

Верховна Рада ухвалила за основу та в цілому законопроекти щодо внесення змін до Державного бюджету на 2016 рік і змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічної освіти, передає УНН.

За відповідне рішення проголосували 297 та 305 народних депутатів відповідно.

Проектами закону серед іншого, пропонується унормувати питання щодо розподілу видаткових повноважень на фінансування закладів професійно-технічної освіти між обласними бюджетами та бюджетами міст, що є обласними центрами.

Передбачається також, що фінансування таких закладів здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету та з бюджетів міст, що є обласними центрами, а також за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету.

Крім того, тимчасово запроваджується субвенція на підтримку підготовки робітничих кадрів у професійно-технічних та інших навчальних закладах з державного бюджету місцевим бюджетам.

Нагадаємо, 29 січня у Києві профспілки вийшли на мітинги з закликом припинити знищення професійно-технічної освіти. Причиною протестів стало те, що фінансування закладів професійно-технічної освіти було передано на регіональний рівень.

За матеріалом День.
Новини за темою:
  • Кабмін вніс до Верховної Ради законопроект про вищу освіту
  • Чорнобильську радіацію виявили у хребцях ще не народжених дітей
  • Д.Табачник порадив діаспорі позбутися акценту або говорити російською
  • В Ужгороді тривають майстер-класи для школярів у рамках "Параду професій"
  • Львівський радіотехнічний інститут отримає майже 2 млн грн на борги із зарплати
 04.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина