У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Рада частково відновила фінансування ПТУ з держбюджету  Русская версия

Рада частково відновила фінансування ПТУ з держбюджету
Архів новин

Верховна Рада ухвалила за основу та в цілому законопроекти щодо внесення змін до Державного бюджету на 2016 рік і змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічної освіти, передає УНН.

За відповідне рішення проголосували 297 та 305 народних депутатів відповідно.

Проектами закону серед іншого, пропонується унормувати питання щодо розподілу видаткових повноважень на фінансування закладів професійно-технічної освіти між обласними бюджетами та бюджетами міст, що є обласними центрами.

Передбачається також, що фінансування таких закладів здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету та з бюджетів міст, що є обласними центрами, а також за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету.

Крім того, тимчасово запроваджується субвенція на підтримку підготовки робітничих кадрів у професійно-технічних та інших навчальних закладах з державного бюджету місцевим бюджетам.

Нагадаємо, 29 січня у Києві профспілки вийшли на мітинги з закликом припинити знищення професійно-технічної освіти. Причиною протестів стало те, що фінансування закладів професійно-технічної освіти було передано на регіональний рівень.

За матеріалом День.
Новини за темою:
  • “Давайте увійдемо в новий рік без боргів перед громадою”, - Лілія Гриневич в Рівному на нараді за участі керівників обласних управлінь освіти і науки
  • Стипендія є основним або єдиним джерелом існування для студентів, - юристи Ради
  • Затверджено перелік професій, за якими навчання в ПТНЗ здійснюватиметься за кошти держбюджету
  • Випускники Київських духовних шкіл перші на пострадянському просторі отримають офіційно визнані державою документи
  • Доопрацювали: Комітет Верховної Ради представив новий проект Закону «Про вищу освіту»
 04.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Скорпіон (24.10 - 22.11) Скорпіон (24.10 - 22.11)
У Скорпионов могут появиться новые контакты, интересы или темы для общения. Откроются новые источники информации или, наоборот, вновь станут доступны старые, проверенные каналы. Возможны новости от друзей, родни, коллег. Можно планировать поездки... далі
Інші гороскопи

Хмарина