У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Рада частково відновила фінансування ПТУ з держбюджету  Русская версия

Рада частково відновила фінансування ПТУ з держбюджету
Архів новин

Верховна Рада ухвалила за основу та в цілому законопроекти щодо внесення змін до Державного бюджету на 2016 рік і змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічної освіти, передає УНН.

За відповідне рішення проголосували 297 та 305 народних депутатів відповідно.

Проектами закону серед іншого, пропонується унормувати питання щодо розподілу видаткових повноважень на фінансування закладів професійно-технічної освіти між обласними бюджетами та бюджетами міст, що є обласними центрами.

Передбачається також, що фінансування таких закладів здійснюватиметься за рахунок коштів обласного бюджету та з бюджетів міст, що є обласними центрами, а також за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету.

Крім того, тимчасово запроваджується субвенція на підтримку підготовки робітничих кадрів у професійно-технічних та інших навчальних закладах з державного бюджету місцевим бюджетам.

Нагадаємо, 29 січня у Києві профспілки вийшли на мітинги з закликом припинити знищення професійно-технічної освіти. Причиною протестів стало те, що фінансування закладів професійно-технічної освіти було передано на регіональний рівень.

За матеріалом День.
Новини за темою:
  • "БЮТ-Батьківщина" хоче заслухати у Верховній Раді України міністра освіти
  • "Ректор, що співає" Михайло Поплавський балотується до Ради
  • "Свобода" запідозрила Д.Табачника у розкраданні історичних цінностей
  • 1 жовтня в Харкові пройде традиційна зустріч ветеранів освіти
  • 1-4 квітня у Вінниці відбудеться Всеукраїнська студентська олімпіада з "Радіотехніки"
 04.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Стрілець (23.11 - 21.12) Стрілець (23.11 - 21.12)
У Стрельцов возможны дополнительные траты и доходы, неожиданные перемены в бюджете, системе финансирования. День склоняет к щедрости, расточительности. Эксперименты уместны, если вы располагаете свободными средствами и не наносите ущерба основному... далі
Інші гороскопи

Хмарина