У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Заступниця міністра освіти озвучила свою позицію щодо законодавчого врегулювання...  Русская версия

Заступниця міністра освіти озвучила свою позицію щодо законодавчого врегулювання діяльності студентських профспілок
Архів новин

Люди не вміють знаходити спільну мову і замість того, щоб боротися проти спільно визначеної проблеми, люди борються між собою за те, чия стратегія вирішення проблеми є кращою.

Про це Перший заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун написала на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"В університетах існують:

1. органи студентського самоврядування, котрі відповідно до законодавства обираються студентами; 2. студентські профспілки, котрі у 90% випадків очолюються людьми, котрі закінчили університети дуже і дуже давно; але при цьому відповідно до галузевої угоди профспілки отримують відсоток від всіх стипендій.

Вочевидь, ситуацію треба змінювати і тому було розроблено законопроект 3474, котрий вносить такі зміни до закону про профспілки: членами і керівниками студпрофспілок зможуть бути тільки студенти; профспілки мають публікувати свою фінансову звітність у відкритому доступі. Міністерство активно долучалось до розробки проекту, але подавали його народні депутати.

"Інших альтернативних пропозицій подано не було", – зазначила вона. Натомість у соцмережах іде ціла війна. Ні, не між керівництвом профспілок і студентським активом, а ... всередині студентського активу між тими, хто підтримує законопроект і тими, хто пропонує заборонити студ профспілки загалом.

Через колосальні зусилля і перемовини з комітетами – ці чвари не завадили вчорашньому успішному проходженню законопроекту через два комітети – освіти і соціальної політики.

Але сама ситуація – дуже насторожує: якщо люди вбачають спільну проблему, то вони повинні спільно боротись проти проблеми, а не один проти одного! Якщо є частина студентів, котрі хочуть заборони студентських профспілок загалом – то вони мають можливість розробити такий законопроект, домовитись з кимсь з депутатів про його внесення і тоді його лобіювати. Але ж не треба топити інших, котрі так само хочуть вирішення проблеми, але вбачають інші механізми для її розв’язання", – наголосила Інна Совсун.

За матеріалом Вища освіта.
Новини за темою:
  • Педагогічна освіта та освітні стандарти – 2 напрямки, за якими МОН хоче співпрацювати з Фінляндією
  • Освітня децентралізація – 3. МОН організовує низку обласних семінарів з децентралізації освіти
  • Тривалість навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах не продовжувалась, - МОН
  • «Майкрософт Україна» презентує конкурентну концепцію освіти
  • Небезхмарно. Новини освіти України за 13-18 лютого 2017 р.
 04.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина