У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Професори з США навчатимуть студентів Запоріжжя журналістиці  Русская версия

Професори з США навчатимуть студентів Запоріжжя журналістиці
Архів новин

Запорізький національний університет увійшов до десятки вишів України, що візьмуть участь у проекті Посольства США «Academic Integrity» («Академічна чесність»). Щоб познайомитися з викладачами та студентами факультету журналістики, 2 лютого до ЗНУ завітали заступник аташе з питань культури Посольства США в Україні Катрін Хеллок та координатор з англійської мови Джон Марк Кінг, повідомляє запорізьке видання "Пороги".

«Проект «Academic Integrity» створений, щоб привернути увагу до нагальних проблем сучасної освіти – академічної прозорості, чесності у стосунках між студентами та професорами і відповідальності за плагіат. До програми залучаються виші, що готові до реформ, демократизації та наслідування світових стандартів якості освіти», – розповіла пані Катрін Хеллок.

«Проект включає 4-річну програму обміну викладачів та студентів, направлену на міжнародні стандарти якості освіти. Найкращі американські професори будуть викладати журналістику в ЗНУ. Їх запрошуватимуть працювати на період від трьох тижнів до цілого семестру. Нам дуже цікаво побачити, як ті предмети, що викладаються у нас, піднесуть для наших студентів викладачі з Америки, як проходитимуть тести та екзамени. Це буде дуже гарний досвід як для студентів, так і для викладачів», – зазначив Володимир Манакін.

В рамках візиту до ЗНУ представники Посольства Сполучних Штатів також відвідали редакції ЗМІ, створених навчальними лабораторіями факультету журналістики ЗНУ: студентське телебачення «Юніверс ТБ», Інтернет-радіо «Юніверс» та молодіжний портал «Пороги». Гості побачили хороші перспективи для співпраці з цими ресурсами.

За матеріалом День.
Новини за темою:
  • У Рівному розпочалися професійні змагання студентів-меліораторів
  • У Запоріжжі 15 квітня відбудеться круглий стіл щодо наступності професійної освіти
  • О.Єфремов став почесним аграрним професором
  • Прокуратура Горлівки відмовилася визнати злочином побори зі студентів
  • Рівненська АЕС всіх своїх студентів переведе з Севастополя до інших ВНЗ України
 03.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Слухати онлайн радіо

Слухати онлайн радіо

Хмарина