У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Минулого року було позбавлено ліцензій 76 вишів та філій  Українська версія

Минулого року було позбавлено ліцензій 76 вишів та філій
Архів новин

Минулого року в Україні у рамках проведення оптимізації залишили без ліцензії 76 вищих навчальних закладів та філій. Про це йдеться у звіті Кабінету Міністрів України, опублікованому на Урядовому порталі.

«Відбувається поступова оптимізація мережі вищих навчальних закладів, припинено діяльність 76 ВНЗ та філій, що не забезпечували належну якість освіти», – зазначається у звіті.

Також вказується, що психологічна служба системи освіти протягом року забезпечувала психологічний і соціально-педагогічний супровід адаптації внутрішньо переміщених дітей та сімей, учасників АТО.

«Загалом надано або надається допомога понад 214 тисячам постраждалих. З них 74 тис. вихованців, учнів, студентів, більше 41 тис. батьків, майже 31 тис. – діти і сім’ї учасників АТО, більше 3 тис. дітей і сімей поранених», – наголосили в уряді.

По материалу Вища освіта.
Новини за темою:
  • Учителей просят провести уроки памяти о Голодоморе
  • В университете "КРОК" состоится первый в Украине выпуск магистров специальности "Управление финансово-экономической безопасностью"
  • В Национальной академии прокуратуры Украины состоялись торжества по случаю выпуска магистрантов
  • Государственной аккредитационной комиссией рассмотрены результаты проверок высших учебных заведений
  • Материалы о деятельности профессора Харьковского медицинского университета переданы в облпрокуратуру
 03.02.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Puppet Five
Грати у онлайн гру Puppet Five
Інші ігри

Хмарина