У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Обов’язковими при складанні ЗНО-2016 буде два предмети, - Карандій  Русская версия

Обов’язковими при складанні ЗНО-2016 буде два предмети, - Карандій
Архів новин

Обов’язковими для складання предметами у зовнішньому незалежному оцінюванні в 2016 році будуть два предмети – українська мова і математика, або історія України. Про це під час брифінгу повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, передає УНН.

"Випускник поточного року загальноосвітнього навчального закладу з-поміж тих предметів, які вибирають, обов’язково повинен вказати два предмети, які будуть мати статус державної підсумкової атестації. Значить, один предмет є обов’язковим для всіх – це є одна українська мова. Другий предмет – він має вибиратися поміж математики або історії України", – повідомив Карандій.

Можливість складати ЗНО одночасно і з історії України, і математики, за словами Карандія залишається.

"Якщо особа бажає вступати до вищого навчального закладу і їй одночасно потрібно для вступу і історія України і математика, в загальному переліку предметів для зовнішнього незалежного оцінювання вона повинна вказувати статус результату. Але біля одного із предметів в реєстраційній формі вона обов’язково повинна поставити відмітку про те, що цей предмет буде здаватися іще й як державна підсумкова атестація. Тобто там оцінка буде визначатися не лише в шкалі 100-200 балів, а й в шкалі 1-12", – сказав Карандій.

О.Карандій також повідомив, що Зовнішнє незалежне оцінювання обов’язкове для всіх випускників загальноосвітніх навчальних навчальних закладів і випускників професійних навчальних закладів, які бажають вступити у вищий навчальний заклад.

Процес реєстрації складається з визначення переліку предметів, з яких здавати тести. При цьому студенти повинні користуватися правилами прийому в університет і перелік сертифікатів ЗНО, які потрібні. За його словами, за окремою процедурою відбувається реєстрація для осіб, які перебувають непідконтрольних територіях, реєстрація для них можлива без надсилання поштою документів для реєстрації, а через електронну пошту. Особи, які перебувають в установах пенітенціарної служби і випускники професійно-технічних закладів освіти, які не планують вступати в університет здають іспити як державну підсумкову атестацію.

Зa фактом реєстрації для кожного учасника ЗНО буде створена інформаційна сторінка, куди, до отримання сертифікату, будуть приходити результати оцінювання за конкретні предмети. З документів треба документ підтвердження особи, документ, який підтверджує отримання середньої освіти.

"Для вступу до ВНЗ випускник може набрати не більше 4 предмети… Серед цих предметів мають бути такі, які зареєструються як результати державної підсумкової атестації", – сказав Карандій.

З тих двох предметів обов’язковою є українська мова і на вибір математика, або історія України.

Раніше повідомлялося, що з 1 лютого розпочнеться реєстрація на ЗНО.

За матеріалом День.
Новини за темою:
  • В Україні буде впроваджено систему освітньої статистики, - МОН
  • Паніка місцевого масштабу. Платна магістратура то буде, то не буде
  • Стипендія буде складати 1100 грн, однак отримають її лише 50% студентів
  • Добре забуте старе. На пробному тестуванні ЗНО використовувались тести минулих років?
  • 24 травня у Києво-Могилянській бізнес-школі відбудеться HR-день
 29.01.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Лев (23.07 - 23.08) Лев (23.07 - 23.08)
Львам стоит на ближайшее время взять тайм-аут в интенсивной внешней жизни. Ситуация позволяет подвести итоги очередного раунда отношений. Не стоит муссировать одни и те же идеи, продолжать бесперспективные пререкания. Имеет смысл поставить точку... далі
Інші гороскопи

Хмарина