У базі 27618 реферата, 364 підручника

 ЗНО-2016 відбуватиметься відповідно до затвердженого МОН графіка, – директор...  Русская версия

ЗНО-2016 відбуватиметься відповідно до затвердженого МОН графіка, – директор УЦОЯО
Архів новин

28 січня 2016 року в Міністерстві освіти і науки відбулася прес-конференція директора Українського центру оцінювання якості освіти Вадима Карандія щодо початку реєстрації для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні у 2016 році. Пряму трансляцію здійснював Освітній портал “Педагогічна преса”.

Вадим Карандій зазначив, що в зовнішньому незалежному оцінюванні можуть узяти участь випускники загальноосвітніх навчальних закладів цього року та минулих років, які отримали повну загальну середню освіту і планують вступати до вищих навчальних закладів. «Для вступу абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2016 року», – наголосив директор УЦОЯО.

Як розповів директор центру, кожен учасник ЗНО має право складати тести не більше ніж із чотирьох навчальних предметів. Основну сесію ЗНО буде проведено з 5 травня до 17 червня, додаткову – з 14 червня до 4 липня. Для випускників шкіл 2016 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури – обов’язковий предмет; математики або історії України – за вибором випускника, будуть зараховуватися як оцінки за державну підсумкову атестацію. «Випускник може пройти зовнішнє незалежне оцінювання з математики, з історії України, проте оцінку за ДПА буде зараховано лише з одного предмета», – пояснив Вадим Карандій.

Директор також розповів про основні етапи реєстрації для участі в ЗНО, що почнеться 1 лютого 2016 року й триватиме до 4 березня 2016 року. За його словами, з 1 лютого за допомогою спеціальної програми, розміщеної на офіційному сайті УЦОЯО, охочі взяти участь у ЗНО зможуть сформувати та роздрукувати бланк реєстраційної картки. Особи, які не мають змоги зробити це самостійно, можуть звернутися до пункту реєстрації. Цього року для випускників загальних освітніх навчальних закладів пункти реєстрації створено за місцем їх навчання.

Окрім того, після оформлення реєстраційної картки учасник ЗНО має сформувати комплект реєстраційних документів. Реєстраційні документи випускники загального середнього навчального закладу цього року подають до закладу, в якому навчаються, а випускники минулих років, учні або студенти професійно-технічних, вищих навчальних закладів надсилають реєстраційні документи на адресу регіонального центру, указану в контрольно-інформаційному листі. «Для випускників, які проживають на неконтрольованих територіях та не мають можливості надіслати документи поштою, передбачено подання документів електронною поштою», – зазначив Вадим Карандій.

Після проходження реєстрації майбутній учасник ЗНО отримає від регіонального центру сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційний бюлетень та реєстраційне повідомлення. Ці документи будуть надіслані випускникам шкіл за адресою закладу, де вони навчаються. А випускникам минулих років – за адресою, вказаною під час реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна вносити тільки до 18 березня.

Учасники антитерористичної операції, особи, які проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи української влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, можуть зареєструватися для участі в додатковій сесії з 19 березня до 20 травня. У такому разі до пакета реєстраційних документів треба додати заяву про участь у додатковій сесії та копію посвідчення учасника бойових дій або довідку про участь в АТО, копію сторінки паспорта громадянина України (особи, яка реєструється, або одного з батьків (опікунів)), де вказано відомості про місце проживання.

Випускники 2016 року, які проживають на неконтрольованих територіях, для участі у ЗНО мають обрати загальноосвітній навчальний заклад, де бажають здобути повну загальну середню освіту на території, що контролюється українською владою.

Вадим Карандій повідомив, що реєстрація осіб для участі в пробному ЗНО триватиме до 30 січня 2016 року і зареєструватися можна на сайті регіонального центру. Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 2 квітня, а з іноземної мови, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії – 9 квітня.

Інформація МОНУ

За матеріалом pedpresa.ua/.
Новини за темою:
  • Три черкаські випускники на ЗНО отримали по 200 балів з двох предметів
  • Опубліковано проект програми ЗНО зі всесвітної історії та всесвітньої літератури
  • У Луганській області учні підуть на весняні канікули не за графіком
  • УЦОЯ визначила порядок отримання дублікатів сертифікатів ЗНО 2008 та 2009 років
  • На Буковині п’ять випускників набрали на ЗНО по 200 балів
 29.01.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №4939

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина