У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Підручники обиратимуть за новими правилами  Українська версія

Підручники обиратимуть за новими правилами
Архів новин

Міносвіти вводить нові правила відбору шкільних підручників, які друкуватимуть за держбюджет.

Підручники обиратимуть у конкурсі, що матиме 2 етапи.

1 етап. Експертиза електронних версій проектів підручників Наказом Міносвіти оголошують конкурс. Повідомляють про його терміни, перелік предметів і назв підручників, умови подання конкурсних матеріалів та апеляцій і всі необхідні контакти. Всі матеріали розміщуватимуть в електронному сховищі – Репозитарії.

Електронні версії підручників мають оцінювати експерти. Ними можуть бути науковці з вишів, академій, методисти і вчителі, а також представники освітніх об’єднань і спілок. Експертами не можуть бути працівники Міносвіти, Інституту модернізації змісту освіти та зацікавлені особи (які мають стосунок до поданих підручників, їхні родичі, працівники видавництв тощо).

Експерт отримує велику владу, і щоб він не міг нею зловживати, «осісти» на оцінюванні неможливо. Один фахівець може аналізувати не більше двох поданих на конкурс проектів з певного навчального предмета. Він має визначитися: підручник отримує рекомендацію Міносвіти, його треба допрацювати (це можна зробити протягом 10 днів і вдруге подати тому ж експерту) чи проект відхилено.

2 етап. Вибір підручників школами 1 тур. Підручники, що отримали на 1 етапі гриф рекомендації Міносвіти, розглядають вчителі. Вони надають керівнику закладу свої пропозиції щодо вибору посібника, а керівник заповнює спеціальну форму в Репозитарії, де вказує обрані для його закладу підручники.

2 тур. Посібники, що пройшли 1 тур, розглядаються школами і вносяться до форми в Репозитарії, враховуючи прогнозовану кількість учнів, яким знадобиться підручник. Цю форму треба роздрукувати й передати до місцевої держадміністрації. Усі ці заявки збирають в Інституті модернізації змісту освіти й на їх базі планують друк підручників.

У разі порушень під час проведення експертизи слід звертатися до апеляційної комісії конкурсу. Фінансуватиметься весь комплекс заходів із держбюджету.

По материалу eduget.
Новини за темою:
  • Школьники Львовщины получили Кубок Украины "Автоигры по правилам "Безопасность"
  • Харьковские школьники примут участие в автоигре по правилам дорожного движения
  • Соцмережі обурив скандальний підручник від Міносвіти
  • Рада ухвалила закон про безкоштовні підручники
  • Підручник про рокерів і панків
 28.01.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Овен (21.03 - 20.04) Овен (21.03 - 20.04)
Овны могут целиком посвятить день материальным вопросам. Энтузиазма и удачи недостаточно, если ваши проекты не имеют базы. На первое место хорошо поставить бизнес, заработок, снабжение продуктами питания, инструментами, материалами. Трудолюбие... далі
Інші гороскопи

Хмарина