У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Законопроект про освіту доопрацює комітет ВР  Русская версия

Законопроект про освіту доопрацює комітет ВР
Архів новин

Парламентський Комітет з питань науки і освіти запропонував Верховній Раді відправити законопроект «Про освіту» на повторне перше читання у профільний комітет парламенту. Відповідне рішення було ухвалено членами комітету по завершенні розширеного засідання, в ході якого було обговорено законопроект «Про освіту».

За словами голови комітету Лілії Гриневич, у комітету був вибір знову відправити законопроект до Міністерства освіти, але це було б вже непродуктивним шляхом.

«Наша мета не в тому, щоб сказати, що ми винесли на розгляд Верховної Ради законопроект про освіту, який провалився, або який не буде потім працювати, або який буде абсолютно не сприйнятий суспільством. Наша мета стратегічна – законопроект на наступні два десятиріччя, хоча б. Тому давайте будемо працювати», – зазначила Лілія Гриневич, підсумовуючи підсумки розширеного засідання комітету.

Вона також зазначила, що завдяки обговоренню законопроекту кристалізуються все більш сформульовані ефективні пропозиції, що покращують якість закону.

«Я хочу скористатися нагодою і подякувати Міністерству освіти і науки, Національній академії педагогічних наук України, нашим експертам громадського сектору, батькам, подякувати всім тим громадським організаціям, які активно долучилися до пропозицій», – наголосила голова Комітету з питань науки і освіти Лілія Гриневич.

Як відомо, за підсумками першого розширеного засідання Комітету ВР з питань науки і освіти, що відбулось 25 листопада, законопроект «Про освіту», було відправлено на доопрацювання до Міністерства освіти і науки. Наприкінці грудня, доопрацьований міністерством законопроект було повторно направлено до парламенту.

За матеріалом Osvita.ua.
Новини за темою:
  • Міносвіти запрошує експертів, педагогів, освітян до участі у проекті з оновлення навчальних програм для 5-9 класів
  • Лілія Гриневич: Врегулювання питання із грошовими шкільними внесками батьків напряму залежить від прийняття рамкового закону “Про освіту"
  • «Для підвищення якості вищої освіти студенти повинні мати більше можливостей пізнати міжнародний досвід», – Лілія Гриневич у Лондоні
  • МОН впроваджує електронний документообіг в рамках проекту Альянс сприяння прозорому управлінню освітою в Україні (Альянс UТЕMA)
  • В Україні освітній сервіс "Відкрита школа" охопив вже понад 17 тисяч шкіл
 28.01.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Карти України

Карти України

Хмарина