У базі 27618 реферата, 364 підручника

 78 закладів профтехосвіти не фінансуються  Русская версия

78 закладів профтехосвіти не фінансуються
Архів новин

У Міністерстві освіти і науки сподіваються, що найближчим часом питання забезпечення професійно-технічних навчальних закладів буде вирішено. Про це під час брифінгу сказав заступник міністра освіти Павло Хобзей.

Зокрема, він зазначив, що з 1 січня більшість навчальні закладів професійно-технічної освіти мають фінансуватись з бюджетів міст обласного значення та обласних бюджетів.

За словами Хобзея, на сьогодні не передбачено фінансування 78 закладів у 33 містах 14 областей України.

«Депутати міських рад, приймаючи бюджети міст, не включили професійно-технічні навчальні заклади до фінансування», – пояснив заступник міністра.

Також залишається проблемними питаннями харчування дітей-сиріт, сплата за комунальні послуги, існують питання з виплатою студентам стипендій і зарплат викладачам.

Павло Хобзей також додав, що Міністерство освіти підтримує зв’язок із головами обласних держаних адміністрацій щодо виплат стипендій та заробітної плати працівникам професійно-технічних навчальних закладів.

«Наразі усі професійно-технічні заклади працюють у звичному режимі, і сподіваюсь, що через два тижня будуть вирішені питання із їхнім забезпеченням», – підсумував заступник міністра Павло Хобзей.

За матеріалом Osvita.ua.
Новини за темою:
  • На Львівщині працевлаштовано 85% цьогорічних випускників профтехосвіти
  • Основні зміни в Умовах прийому до вищих навчальних закладів у 2011 році
  • У Чернівецькій області скоротять персонал позашкільних закладів
  • На Волині прокуратура опротестовує закриття навчальних закладів
  • На хабарництві попалися працівники одного з навчальних закладів на Закарпатті
 26.01.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Овен (21.03 - 20.04) Овен (21.03 - 20.04)
Овнам звезды рекомендуют осуществлять задуманные важные дела в начале дня. И вам, и окружающим в это время будет легче проявить дисциплинированность и ответственность, продемонстрировать твердость характера и верность слову. С каждым часом эти... далі
Інші гороскопи

Хмарина