У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Google запускає онлайн курс з машинного навчання  Русская версия

Google запускає онлайн курс з машинного навчання
Архів новин

Компанія Google запустила безкоштовний курс з машинного навчання, який доступний на сайті некомерційної освітньої платформи Udacity, повідомляє AIN.

Курс триватиме три місяці і розрахований на досвідчених інженерів і вчених, що працюють з великими обсягами даних, і які мають намір розширити знання в глибокому машинному навчанні.

Подати заявку і зареєструватися на конкурс вже можна на сторінці курсу.

"Мета проекту – зробити глибоке машинне навчання більш зрозумілим", – розповів старший науковий співробітник Google Вінсент Ванхоук.

Інтерес Google до проекту пояснюється популяризацією TensorFlow – ПО для машинного навчання, вихідний код якого корпорація добра відкрила восени минулого року.

Вивчення TensorFlow також входить в цей курс.

Машинне навчання (англ. Machine Learning) – підрозділ штучного інтелекту, математична дисципліна, що використовує розділи математичної статистики, чисельних методів оптимізації, теорії ймовірностей, дискретного аналізу виділяє знання з даних.

За матеріалом День.
Новини за темою:
  • Курсант Уфімського інституту МВС підозрюється в організації вибуху у ВНЗ
  • Google проведе конкурс для студентів в галузі онлайн-реклами
  • Вчителі фізкультури з флоренції оштрафували за куріння в класі
  • У Московському державному університеті стартує курс відкритих лекцій з нанотехнологій
  • У Росії студент помер після участі в алкогольному конкурсі
 27.01.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Лев (23.07 - 23.08) Лев (23.07 - 23.08)
Львам стоит сосредоточиться на повседневных вопросах, выделив наиболее приоритетные пункты. День подходит для производственных совещаний, работы с деловой корреспонденцией, приказами, инструкциями, для контактов с информационными службами и... далі
Інші гороскопи

Хмарина