У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Максим Стріха: Українська наука має великий потенціал  Русская версия

Максим Стріха: Українська наука має великий потенціал
Архів новин

26 січня відбулася прес-конференція ізраїльського вченого, лауреата Нобелівської премії з хімії, професора Ізраїльського технологічного інституту Техніон Дана Шехтмана. У прес-конференції взяли участь заступник міністра освіти і науки Максим Стріха, Надзвичайний та Повноважний посол Держави Ізраїль в Україні Еліав Бєлоцерковські.

Максим Стріха наголосив на значенні науки та технологій для розвитку країни та зазначив, що Україна має великий науковий потенціал і потужну фундаментальну науку. Зокрема, багато вітчизняних науковців працюють в установах Ізраїлю, а також за останні п’ять років Нобелівські лауреати з фізики до свого оточення залучали українських вчених.

Максим Стріха наголосив, що досвід ізраїльського вченого Дана Шехтмана щодо втілення наукових технологій у виробництво буде корисним для України, адже сьогодні залишається актуальним питання, яким чином спонукати промисловість використовувати вітчизняні наукові розробки.

Учений Дан Шехтман розповів, що в Ізраїльському технологічному інституті Техніон 30 років тому він розпочав викладати курс з технологічного підприємництва, який сьогодні користується великою популярністю серед слухачів. За його словами, студентами з технологічного підприємництва вже стали 10 тисяч інженерів і науковців. «Мета цього курсу – навчити студентів, як застосовувати отримані знання з інженерії у сучасному світі, що говорить мовою бізнесу», – зазначив Дан Шехтман.

Як повідомив професор Дан Шехтман, саме виховання культури технологічних стартапів, їх розвиток та всебічна суспільна підтримка бізнес-ідей, мають бути в центрі уваги країн, що мають обмежений рівень природних ресурсів і розвиваються. Успішне поєднання нових технологій та бізнесу відкриває необмежені перспективи для економічного та соціального розвитку.

Інформація МОНУ

За матеріалом pedpresa.ua.
Новини за темою:
  • Підбито підсумки Конкурсу для відбору проектів наукових досліджень і розробок ВНЗ
  • 9 листопада - День української писемності та мови
  • У Львівському інституті банківської справи стартував Тиждень української вишиванки
  • Міносвіти України готує нову навчальну програму для студентів "Історія української культури"
  • Професор Іван Ющук видав збірник вправ з української мови
 27.01.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Онлайн ігра

Tower Blocks
Грати у онлайн гру Tower Blocks
Інші ігри

Хмарина