У базі 27612 реферата, 363 підручника

 Аграрний бізнес та навчальні заклади створять Єдину інформаційну платформу...  Русская версия

Аграрний бізнес та навчальні заклади створять Єдину інформаційну платформу практичного навчання студентів
Архів новин

22 січня 2015 року відбулося перше засідання Ради з питань аграрної освіти Міністерства освіти і науки України. Обговорювали питання щодо аграрної освіти відповідно до тенденцій та перспектив розвитку аграрного сектору України в 2016 році.

Було визначено основні напрями діяльності ради на 2016 рік, відпрацьовано механізм створення експертних груп з оцінювання банку тестів для дистанційного тестування.

Розпочато спільну роботу аграрного бізнесу та навчальних закладів зі створення Єдиної інформаційної платформи практичного навчання студентів, а також стажування науково-педагогічних і педагогічних працівників у кращих агроформуваннях України.

Читайте також: Онлайн із Комітету ВР! 29 січня о 14:00 Всеукраїнська нарада щодо субвенції на підготовку робітничих кадрів та рівня управління ПТО Слід зазначити, що наказом МОН від 24 листопада 2015 року № 1213 було створено Раду з питань аграрної освіти. До складу ради увійшли представники Міністерства освіти і науки України, Міністерства аграрної політики і продовольства України, керівники аграрних підприємств.

Інформація МОНУ

За матеріалом pedpresa.ua/.
Новини за темою:
  • Міносвіти України готує нову навчальну програму для студентів "Історія української культури"
  • У Чернівецькому національному університеті закладають Біблійний сад
  • Державною акредитаційною комісією розглянуто результати перевірок вищих навчальних закладів
  • Миколаївський державний аграрний університет переміг у регіональному етапі конкурсу "Гуртожиток - наш дім"
  • В Україні 32 навчальні заклади перевірять правоохоронні органи
 26.01.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Прикол №6306

Випадковий прикол
Інші приколи

Хмарина