У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Одеські аспіранти внесли заставу за професора-хабарницю  Русская версия

Одеські аспіранти внесли заставу за професора-хабарницю
Архів новин

Приморський райсуд Одеси задовольнив клопотання слідчого, що розслідує справу підозрюваної у корупції професора кафедри фармацевтичної хімії ОНУ ім. Мечникова. Жінку звільнили з-під варти під заставу, яку внесли за неї її аспіранти. Співробітники прокуратури та СБУ затримали 19 січня викладачку Одеського національного університету ім. Мечникова за отримання нею 800 доларів хабара від студента за згоду бути його науковим керівником для вступу в аспірантуру та закріплення за кафедрою як аспіранта.

Суд обрав міру запобіжного заходу у вигляді перебування під вартою і визначив можливість звільнення під заставу в 110 тисяч гривень. Шість аспірантів цього вишу, науковим керівником яких була підозрювана, вирішили зібрати гроші і внести за арештовану необхідну суму, повідомляє Укрінформ.

За матеріалом Студвей.
Новини за темою:
  • Якість харчування в одеських освітніх установах контролюватиме комісія
  • Ще 70 одеських шкіл стали двомовними
  • Школи Одеської області заборговували кредиторам більше 800 тис. грн
  • Уряд реорганізує Одеську державну академію холоду
  • Уряд призначив академічну стипендію студентам вищих навчальних закладів та аспірантам
 26.01.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Гороскоп на сьогодні

Козерог (22.12 - 20.01) Козерог (22.12 - 20.01)
Козерогам день позволяет выгодно вложить средства. Это хороший момент для продуманных покупок, в том числе, приобретения техники, электроники, программных продуктов, подарков, парфюмерии, оригинальных изделий. Одновременно, это день стабилизации... далі
Інші гороскопи

Хмарина