У базі 27618 реферата, 364 підручника

 Уряд скасував безкоштовне харчування учнів 1-4 класів  Русская версия

Уряд скасував безкоштовне харчування учнів 1-4 класів
Архів новин

Безкоштовним буде лише харчування для дітей з малозабезпечених сімей.

Кабінет міністрів скасував безкоштовне харчування для школярів 1-4 класів, залишивши безкоштовним лише харчування для дітей з малозабезпечених сімей. Про це, з посиланням на відповідну урядову постанову, повідомляє Українська правда.

Згідно із постановою, Кабмін вніс зміни до порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість.

Так, згідно із документом, триразове безкоштовне харчування (сніданок, обід, вечеря) отримуватимуть учні професійно-технічних навчальних закладів з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, дітей-інвалідів/інвалідів I-III груп та дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до закону "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям".

Крім того, як зазначається у постанові, органи місцевого самоврядування можуть забезпечувати харчування учнів інших категорій та передбачати на зазначену мету відповідні видатки з місцевих бюджетів.

За матеріалом Osvita.ua.
Новини за темою:
  • Школярі у Черкасах можуть безкоштовно навчатися програмуванню
  • 54 молодих українських вчених отримають гранти загальною сумою понад 3,5млн гривень – Уряд ухвалив проект Розпорядження Президента України
  • Лілія Гриневич: 33,5% сільських дітей навчаються у класах, де менше 10 учнів
  • Найкращі учні, студенти та молоді науковці отримають стипендії на честь Героїв Небесної Сотні
  • Українцям пропонують поїхати на безкоштовне навчання в Гарвард: як податися
 22.01.2016
 

Навігація

Як знайти реферат? Як написати реферат? Як оформити реферат? Перекладач Перевірка правопису ВНЗ України Пошук по сайту Запит на реферат Статистика Топ 20 Допомога проекту Порекомендувати сайт Авторські права Реклама на сайті Зворотний зв’язок Про сайт

Дозвілля

Онлайн ігри Онлайн радіо Онлайн ТБ Гороскопи Приколи Анекдоти Карти Google Планета Земля

Допоможи іншим

Довелося самому робити реферат? Є український підручник або методичка? Тоді допоможи іншим полегшити навчання, додай реферат або підручник у базу сайту.

Анекдот

Вовочка - отцу:
- Я вчера на улице нашел 200 рублей и отнес их в милицию. А что
бы ты сделал на моем месте?
- То же, что и ты. Соврал.
Інші анекдоти

Хмарина